M jak miłość

Zmiany w obsadzie M jak miłość. Do rodziny Mostowiaków wróci nie tylko Mateusz. W nowym sezonie zaskakujące powroty! - ZDJĘCIA

2023-08-20 19:42

Obsada "M jak miłość" nie będzie już taka sama w nowym sezonie jesienią 2023! To już pewne, że w kolejnych odcinkach zabraknie aktorów, których bohaterowie wzbudzali wielkie emocje w minionym sezonie serialu! Ale będą też zaskakujące powroty do ekranowej Grabiny. Nie tylko Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) wróci do rodziny z długiego rejsu. W domu Mostowiaków pojawią też dwie osoby tak bliskie Barbarze (Teresa Lipowska). Seniorka rodu jak zawsze weźmie sprawy w swoje ręce, żeby ratować złamane serca i kryzysowe sytuacje. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA kto wkrótce wróci do obsady "M jak miłość".

Kto oprócz Mateusza wróci do obsady "M jak miłość" w nowym sezonie jesienią 2023?

Obsada "M jak miłość" zmieni się w kolejnych odcinkach, które będą emitowane jesienią już od poniedziałku, 28 sierpnia 2023! Najbardziej zauważalny będzie oczywiście brak wielu lubianych bohaterów. Wiadomo już w serialu zabraknie wielu aktorów, którzy grali bardzo znaczące postacie, powiązane z losami Mostowiaków.

Ale nowy sezon "M jak miłość" oznacza także powroty do Grabiny dawno niewidzianych bohaterów, z których ucieszy się nie tylko Barbara, ale także jej córki Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Marta (Dominika Ostałowska) i ukochany zięć Artur Rogowski (Robert Moskwa). Po niemal roku w domu Mostowiaków znów pojawi się Mateusz, ulubiony wnuk Barbary, syn Marka, który od wielu miesięcy pływa na statku transportowym, a z Grabiny uciekał po strzelaninie w bistro i ataku kochanka swojej byłej żony Lilki (Monika Mielnicka).

Kiedy w grudniu zeszłego roku w "M jak miłość" Barbara pożegnała Mateusza, ogarnął ją strach, że już nigdy go nie zobaczy. Przez długi czas nie miała o nim żadnych wieści. Mateusz bardzo rzadko kontaktował się z rodziną. Nie chciał wracać do Grabiny, która kojarzyła mu się z bolesnymi przeżyciami z Lilką.

Zmiany w życiu Mateusza w nowym sezonie "M jak miłość". Nie będzie już marynarzem na statku!

Ale w nowym sezonie "M jak miłość" Mateusz odwiedzi Mostowiaków w Grabinie, by wyznać całej rodzinie jakie zmiany zaszły w jego życiu. Syn Marka wstąpi do wojska, zrezygnuje z pracy marynarza na statku i podróżowaniu po świecie. Teraz Mateusz będzie żołnierzem w Polsce, bliżej rodziny. Od początku Mateusza będzie wspierać Artur, który pomoże Mostowiakowi załatwić potrzebne dokumenty. Wzruszona Barbara zapewni od razu wnuka, że jego wybór w pełni popiera. Bo dzięki temu będą się częściej widywać.

Powrót Bartka do Mostowiaków w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Nie jest też żadną tajemnicą "M jak miłość", że do Grabiny wróci Bartek Lisiecki (Arkadiusz Smoleński). Mąż Uli (Iga Krefft), którego ta wystawiła w Australii, żeby rozwijać nową pasję w gronie podejrzanych znajomych. Ula została instruktorką jogi, postanowiła zacząć nowy rozdział życia w Sydney i na zawsze opuścić rodzinny dom Mostowiaków.

Ale Bartek w nowym sezonie "M jak miłość" uzna, że jego miejsce jest właśnie w Grabinie. Rozstanie się z Ulą, zostawi z nią ich przybraną córkę Kalinkę (Oliwia Kępka) i wróci do babci Barbary i Rogowskich, którzy przygarną go pod swój dach. Na samotność Bartek nie będzie narzekał, bo zakręci się koło niego Ola (Justyna Karłowska). To właśnie ona zastąpi mu żonę Ula, której znudziło się małżeństwo, która sama do końca nie wie czego chce.

- Bartek przylatuje z Australii. Będzie się działo bardzo dużo w jego życiu, będą ogromne zmiany, nowe miłości, nowe kłopoty i nowe kobiety. Babcia Mostowiak będzie swatała, ratowała sytuację i leczyła zranione serca - ujawnił Arkadiusz Smoleński w rozmowie z fakt.pl.

Do Mostowiaków w "M jak miłość" po wakacjach wróci też były mąż Marty, Jacek Milecki

To już potwierdzone, że do obsady "M jak miłość" po latach wróci Robert Gonera, który grał Jacka Mileckiego, byłego męża Marty Wojciechowskiej. Podczas kręcenia nowych odcinków w serialowej Grabinie po wielu latach od odejścia z "M jak miłość" u boku Marty pojawił się Jacek. Z ujęć, którymi pochwalił się jej siostrzeniec, Paweł Zduński (Rafał Mroczek), wynika, że lubiany bohater, który występował "M jak miłość" od początku, ale odszedł nagle w 2006 roku, w nowym sezonie znów wkroczy do rodziny Mostowiaków.

Być może że w nowym sezonie "M jak miłość" uczucie Marty do Jacka wybuchnie z jeszcze większą siłą i dzięki niemu Wojciechowska nie będzie dłużej samotna.

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Najnowsze