M jak miłość

Grał Jacka w M jak miłość, a teraz po latach były mąż Marty wróci do Mostowiaków! Robert Gonera znów na planie - ZDJĘCIA

2023-07-09 20:48

Robert Gonera wróci do "M jak miłość" w roli Jacka Mileckiego, byłego męża Marty (Dominika Ostałowska)! Podczas kręcenia nowych odcinków w serialowej Grabinie po wielu latach od odejścia z "M jak miłość" u boku Marty pojawił się Jacek. Z ujęć, którymi pochwalił się siostrzeniec Wojciechowskiej, Paweł Zduński (Rafał Mroczek) wynika, że lubiany bohater, który grał w "M jak miłość" od początku, ale odszedł nagle w 2006 roku, w nowym sezonie po wakacjach znów wkroczy do rodziny Mostowiaków. Zobacz ZDJĘCIA jak kiedyś wyglądał Jacek z "M jak miłość" i jak się zmieni teraz.

Robert Gonera w nowym sezonie "M jak miłość" znów zagra Jacka Mileckiego, byłego męża Marty

Powrót Jacka Mileckiego do "M jak miłość" w nowych odcinkach po wakacjach to bez wątpienia jedna z największych sensacji u Mostowiaków ostatnich miesięcy. Z relacji z planu serialu, którą na swoim profilu na Instagramie zamieścił Rafał Mroczek wynika, że w kolejnym sezonie "M jak miłość" Robert Gonera po ponad 17. latach znów dołączy do obsady. - Z Robertem poznaliśmy się lata temu, przy nagrywaniu pierwszych odcinków serialu. Miło było spotkać się na planie ponownie - napisał ekranowy Paweł Zduński, który akurat tego dnia kręcił sceny w Grabinie, nie tylko z żoną Franką (Dominika Kachlik), ale także ciotką Martą.

Póki co tajemnicą produkcji "M jak miłość" pozostaje w jakich okolicznościach Jacek wróci do życia Marty i do rodziny Mostowiaków. Jak to się stanie, że po tak długim czasie byli małżonkowie odnowią kontakt? Czy u boku Jacka samotna Marta znów odnajdzie miłość, w którą już zwątpiła? To wszystko wyjaśni się w nowym sezonie "M jak miłość" kiedy nastąpi powrót Jacka Mileckiego do "M jak miłość".

Ostatni raz Marta i Jacek z "M jak miłość" widzieli się w 397 odcinku w 2006 roku. Od pierwszego odcinka serialu sędzią Mostowiak i Mileckiego łączyło uczucie. Jacek pracował w tym samym sądzie w Warszawie co Marta. Szybko zostali parą, a Jacek nawiązał dobry kontakt z synem ukochanej,  Łukaszem (Franciszek Przybylski). Ale ich małżeństwo nie przetrwało trudnych prób. Jacek zdradzał Martę ze swoją szefową Iwona Majer (Katarzyna Herman), był uzależniony od hazardu, ale nie odważył się przyznać do tego ukochanej. Następnie popadł w długi i wyjechał za granicę. Marta postanowiła odejść od męża. Gdy Jacek wrócił do kraju, złożyła pozew o rozwód, ale rozstali się w przyjaznej atmosferze. 

Co się stało z Jackiem Mileckiem w "M jak miłość"?

Pożegnalne spotkanie Jacka i Marty nastąpiło w 397 odcinku "M jak miłość". Właśnie wtedy ostatni raz Wojciechowska zwróciła się do byłego męża z prośbą o pomoc w sprawie Łukasza, który po narodzinach Ani stał się opryskliwy i niegrzeczny. Usłyszała wtedy od Jacka, że jego firma, która zajmuje się czarterowaniem jachtów na Adriatyku prężnie się rozwija.

Wkrótce potem Jacek wyjechał z Warszawy, a Robert Gonera po sześciu latach odszedł z obsady "M jak miłość" w 2006 roku.  Nie wiadomo, co się z nim stało. Tuż przed wyjazdem oszukał kilku klientów firmy, w której pracował. W 2012 roku w "M jak miłość" Marta w rozmowie z siostrą Marysią (Małgorzata Pieńkowska) przyznała, że kochała Jacka wyjątkową miłością i do dzisiaj ma jego zdjęcia w albumie.

Niewykluczone, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach uczucie Marty do Jacka wybuchnie z jeszcze większą siłą i dzięki niemu Wojciechowska nie będzie dłużej samotna.

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze