M jak miłość

Piękna para z M jak miłość. Alicja Ostolska i Arkadiusz Smoleński pokazali się razem nie bez powodu! Wiemy co ich łączy - ZDJĘCIA

2023-08-21 9:25

Mimo, że w "M jak miłość" nie grają razem, nie mają wspólnych scen, to Alicja Ostolska i Arkadiusz Smoleński świetnie się bawili w swoim towarzystwie na prezentacji ramówki TVP na jesień 2023. Ponieważ obsada "M jak miłość" nie dopisała na ramówce, oprócz nich "na ściance" zjawił się tylko dawny partner Alicji Ostolskiej z ekranu, Jakub Kucner, to aktorzy skupili się tylko na sobie. Podzielili się tym na Instagramie. Śliczna 21-letnia Ostolska wpadła nawet w ramiona sporo starszego, 39-letniego Smoleńskiego. Czego efektem są te ZDJĘCIA! Co ich łączy prywatnie? Poznaj szczegóły i zobacz GALERIĘ.

Alicja Ostolska i Arkadiusz Smoleński pozowali razem na ramówce TVP2 na jesień 2023

Alicja Ostolska i Arkadiusz Smoleński z "M jak miłość" na jesiennej ramówce TVP byli jedną z najpiękniejszych par! Obok nich pojawił się także Jakub Kucner i tak cała trójka reprezentowała obsadę serialu przez zbliżającym się nowym sezonem. Premiera "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej już od poniedziałku, 28.08.2023, ale już wiadomo, że żadne z nich nie będzie miało kluczowe wątku w zbliżających się odcinkach. Aktorzy wystąpią raczej jako tło do innych rozgrywających się wydarzeń.

Czy Ala i Bartek w "M jak miłość" będą razem?

Jedno jest pewne, Arkadiusz Smoleński jako Bartek wróci do "M jak miłość" w kolejnych odcinkach jesienią 2023, ale nie będzie już z nim Uli (Iga Krefft). Wiele wskazuje na to, że małżeństwo Lisieckich rozpadnie się, że Ula zostanie z Kalinką w Australii, a Bartek będzie szukał szczęścia w Grabinie, która stała się jego domem. Ale na samotność Bartek nie będzie narzekał, bo obok niego pojawi się piękna brunetka.

Nieznany pozostaje los Ali w "M jak miłość", która gra Alicja Ostolska. Siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) z Grabiny, przyjaciółka Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki (Monika Mielnicka) ostatnio pracowała jako kelnerka w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), ale ślad po niej zaginął. Czy zaproszenie Alicji Ostolskiej na ramówkę TVP na jesień 2023 oznacza, że wątek Ali w nowym sezonie "M jak miłość" rozwinie się? Tego na razie nie wiadomo!

Na pewno postać Rafała Stadnickiego, w którego w "M jak miłość" wciela się Jakub Kucner, w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach nie wysunie się na pierwszy plan. Dalej będzie policjantem na komisariacie w Lipnicy, ale rola Rafała skupi się tylko na śledztwo prowadzonym przez komendanta Staszka Popławskiego (Sławomir Holland). Obaj policjanci będą tropić psychopatę polującego w Grabinie na Ewę Kalinowską (Anna Kerth).

Co prywatnie łączy Alicję Ostolską i Arkadiusza Smoleńskiego z "M jak miłość"?

Wspólne wystąpienie Alicji Ostolskiej i Arkadiusza Smoleńskiego nie ma żadnego związku z połączeniem ich bohaterów, Ali i Bartka, w "M jak miłość". Ani z tym, że prywatnie 21-latkę i 39-latka łączy coś więcej. Po prostu znają się z planu, lubią się i na ramówce TVP na jesień 2023 dali temu wyraz. Na ich profilach na Instagramie pojawiły się więc zdjęcia, na których tylko wyglądają jak para.

Prywatnie Alicja Ostolska, o której dzięki "M jak miłość" zrobiło się głośno, jest związana z piłkarzem Jakubem Kwiatkowskim, który kiedyś grał w Legii Warszawa, a obecnie jest zawodnikiem Górnika Łęczna. Dwa miesiące temu na Instagramie ukazały się ich zdjęcia z wesela! Arkadiusz Smoleński nie dzieli się publicznie życiem prywatnym, więc tajemnicą pozostaje czy się z kimś spotyka i czy ma dziewczynę.

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Najnowsze

Materiał sponsorowany