M jak miłość

Ala zniknęła z M jak miłość, ale teraz Alicja Ostolska zagra nową bohaterkę - ZDJĘCIA

2023-08-09 14:17

Alicja Ostolska zasłynęła rolą Ali w "M jak miłość", ale ostatni raz pojawiła się w serialu na początku tego roku. Na planie nie była za to od zeszłego lata. Ala zniknęła z "M jak miłość", nie pracuje już jako kelnerka w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i nie wiadomo czy jeszcze kiedyś wróci. Ale kariera ślicznej i zdolnej 21-letniej Alicji Ostolskiej wcale na tym nie ucierpiała. Właśnie weszła na plan nowej produkcji, w której obsadzie znalazło się wiele gwiazd młodego pokolenia. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

Gdzie jest Ala z "M jak miłość"? Czy Alicja Ostolska będzie jeszcze grała kelnerkę Alę?

Zniknięcie Ali z "M jak miłość" to jeden z bardziej tajemniczych wątków! Śliczna kelnerka z bistro Kingi, przyjaciółka Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) i jego byłej żony Lilki (Monika Mielnicka) przepadła bez śladu i nikt nie wie co się z nią dzieje. Jeszcze pół roku temu Ala była powiązana z losami innych bohaterów. Zanosiło się nawet na romans Ali i Mateusza, który wrócił do Grabiny z długiego rejsu na statku.

Od stycznia Ali Wrońskiej nie ma jednak w "M jak miłość", a Alicja Ostolska nie pojawia się na planie zdjęciowym. Ostatni raz zagrała Alę latem zeszłego roku. Co prawda niespełna miesiąc temu pojawiły się zakulisowe ujęcia Ali i Mateusza, które sugerowały, że będą jeszcze razem, że umięśniony marynarz Mostowiak rozkocha w sobie piękną kelnerkę, ale szybko okazało się, że nie ma co na to liczyć.

Alicja Ostolska nie komentuje odejścia z obsady "M jak miłość", bo jej kariera nabrała tempa i rozwija się w stronę innych projektów. Na swoim profilu na Instagramie 21-letnia aktorka "M jak miłość" pochwaliła się nową pracą. Właśnie dołączyła do grona młodych gwiazd "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej", którzy występują razem z nią w owianej jeszcze tajemnicą produkcji. Obok Ostolskiej graja tam też Wiktoria Gąsiewska i jej brat Mateusz oraz Jakub Dmochowski i Patryk Cebulski. W tle widać luksusową rezydencję, elegancki, zabytkowy samochód i mocno zakrapianą alkoholem imprezę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze