M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Mateusz zniknie bez śladu! Barbara znów będzie bała się o życie wnuka

W 1698 odcinku „M jak miłość” Mateusz (Krystian Domagała) znów zniknie bez śladu! Barbara (Teresa Lipowska) po raz kolejny zadrży o życie ukochanego wnuka i będzie miała rację. Młody Mostowiak tak po prostu w jednej chwili rozpłynie się we mgle Grabiny i słuch wszelki po nim zaginie! Będziemy mieli silne wrażenie, że powtarza się sytuacja z czasów jego próby samobójczej po zdradzie Lilki (Monika Mielnicka). W 1698 odcinku „M jak miłość” znów będzie chodziło o niewierną żonę Mateusza! Co się stanie z Mostowiakiem? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1698 odcinku „M jak miłość” Mateusz będzie zmuszony podjąć decyzję o ucieczce z Grabiny. Wszystko to przez wydarzenia z 1697 odcinka, kiedy Mostowiak rzuci się na pomoc Lilce trzymanej na muszce przez kochanka Ethana (Paweł Roman) w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Wówczas Mateusz zaryzykuje własnym życiem, aby ochronić podłą byłą żonę i na tym ta afera się nie skończy!

Już w 1698 odcinku „M jak miłość” Mateusz podejmie dramatyczną decyzję o ucieczce przed Ethanem. Barbara będzie koszmarnie bała się o jego życie, świadoma że Ethan nie odpuści, ani jej wnukowi, ani Lilce. Co się stanie z Mateuszem?

Lilka w 1698 odcinku „M jak miłość” będzie błagała byłego męża, aby uciekał przed Ethanem. Będzie miała powody - jej kochanek to zwykły gangster, być może nawet szpieg i zawodowy zabójca. Kiedy Mostowiak przepędzi go z bistro, kochaś Banachówny obieca wszystkim, że mu tego nie daruje!

Nie uciekniesz mi... Nie odpuszczę ani tobie, ani twojemu byłemu mężowi! Słyszysz?! - takie wiadomości – według informacji z portalu swiatseriali.interia.pl - będzie w 1698 odcinku „M jak miłość” zostawiał Ethan Lilce.

- Chcę cię prosić, żebyś na siebie uważał, żebyś się chronił, dopóki ten człowiek nie zostanie zatrzymany – poprosi Mateusza sama Barbara w 1698 odcinku „M jak miłość” .

- Niech zgadnę... rozmawiałaś z Lilką?

- To bez znaczenia. Dla mnie liczy się tylko to, żebyś był bezpieczny. Wyjedź gdzieś, ukryj się, dopóki policja nie znajdzie tego bandyty... Bardzo cię proszę, zrób to dla mnie... - usłyszy Mateusz od babci.

Zdradzamy: Mateusz zaciągnie się w 1698 odcinku „M jak miłość” na statek i słuch wszelki po nim zaginie! Czy Barbara zobaczy jeszcze kiedyś ukochanego wnuka?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1698: Franka po postrzale straci władzę w ręce! Okrutne wieści od lekarza w szpitalu – ZDJĘCIA

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze