M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Ostatnie pożegnanie Barbary i Mateusza. Nigdy już nie zobaczy wnuka? - ZDJĘCIA

W 1692 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostateczne pożegnanie Barbary (Teresa Lipowska) z Mateuszem (Krystian Domagała). Najmłodszy Mostowiak podejmie decyzję, że wyjedzie z Grabiny i ze względu na Lilkę (Monika Mielnicka) nie będzie miał zamiaru tam wracać. Zdradzamy, kto go namówi na ten ruch! Żal jednak będzie patrzeć na rozpacz Barbary w 1692 odcinku "M jak miłość". Mostowiakowa będzie miała świadomość, że może już nigdy nie zobaczyć ukochanego wnuka - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" jedno przypadkowe spotkanie Mateusza zadecyduje być może o całym jego dalszym życiu! W finale najmłodszy Mostowiak będzie się żegnał z kochającą go nad życie babcią Barbarą. Nie obędzie się bez łez w domu w Grabinie... Fragmenty tego wzruszającego pożegnania mogliśmy zobaczyć w ostatnich "Kulisach M jak miłość", a teraz ujawnimy jego prawdziwy powód!

Mateusz w 1692 odcinku "M jak miłość" przypadkiem spotka na spacerze w Grabinie Alę. Śliczna siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) przyjedzie na urodziny wujka i tak wpadną na siebie przyjaciele, którzy już dawno nie widzieli się.  Zrobi się tak przyjemnie, że Mateusz z Alą wypiją razem wino i wtedy też padną słowa, które zadecydują o życiu młodego Mostowiaka!

Ala w 1692 odcinku "M jak miłość" namówi Mateusza, aby przeprowadził się z Grabiny do Warszawy. Jak informuje 2-tygodnik "Świat seriali" młody Mostowiak ucieszy się na myśl życia w stolicy, blisko ślicznej przyjaciółki. Oczywiście, nie wszystko pójdzie gładko, bo kiedy tam przyjedzie, w mieszkaniu Ali przy bistro wpadnie... Lilkę! Banachówna będzie nękała przyjaciółkę w sprawie pieniędzy, których zwrotu żąda jej kochanek Ethan (Paweł Roman). 

Jednak zanim to nastąpi w 1692 odcinku "M jak miłość", Mateusz pożegna się z babcią Barbarą. Ukochany wnuk Mostowiakowej nie będzie już chciał więcej wracać do miejsc, które kojarzą mu się wyłącznie z miłością do niewiernej żony. I bardzo jest możliwe, że Barbara już więcej nie zobaczy ukochanego wnuka. Na Wigilii u Mostowiaków pojawi się wprawdzie od lat niewidziany Marek, ale Mateusza już tam z nimi nie będzie. 

Zobacz też: M jak miłość. Adriana Kalska już nie mieszka sama! Po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim pochwaliła się po raz pierwszy nowym współlokatorem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wzruszający hołd dla Teresy Lipowskiej. Takiej serialowej Barbary nikt nie zna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany