M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1739: Zdrada Patrycji i afera u Mostowiaków jakiej świat nie widział! Mąż Kisielowej przyłapie ją z kochankiem - ZDJĘCIA

2023-09-11 21:33

W 1739 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) zdradzi Łukasza (Jakub Józefowicz), a wieść o tym, co wyrabia w leśniczówce pod nieobecność Wojciechowskiego, dotrze do domu Mostowiaków dzięki czujnym sąsiadom! Tuż po tym jak Łukasz znów wyjedzie na drugi koniec Polski, Robert (Krzysztof Tyniec), mąż Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), przyłapie Patrycję w męskich ramionach! Zszokowany Żak w 1739 odcinku "M jak miłość" od razu doniesie o kochanku Argasińskiej żonie. Kisielowa o „zdradzie” Patrycji powie nie tylko Marcie (Dominika Ostałowska). Wybuchnie niezła afera, która będzie miała niespodziewany finał. Zobacz to na ZDJĘCIACH.

"M jak miłość" odcinek 1739 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Patrycji w 1739 odcinku "M jak miłość" będzie skutkiem kryzysu, który dopadnie ją i Łukasza? Szczęście tej z pozoru idealnej pary stanie pod znakiem zapytania kiedy Łukasz znów będzie musiał wyjechać z Grabiny na drugi kraniec Polski. Od kilku miesięcy pracuje w Szczecinie jako fizjoterapeuta drużyny piłkarek ręcznych, ale rozłąka coraz bardziej będzie dawać im się we znaki. - Co z tego, że zarabiam pieniądze, jak codziennie budzę się i zasypiam sam - zwierzy się Łukasz ukochanej podczas jednej z rozmów online.

- Związek twojego syna przechodzi bardzo ciężki kryzys - życzliwie zawiadomi Martę przejęta Kisielowa, która w 1739 odcinku "M jak miłość" zorientuje się, że u Patrycji i Łukasza nie dzieje się najlepiej. Oliwy do ognia doleje mąż Kisielowej. Bo Robert Żak po wyjeździe Łukasza postanowi bacznie przyglądać się samotnej Patrycji, strzec wierności w jej związku z Wojciechowskim. Dlatego będzie leśniczówkę czujnie obserwował!

Spory wstrząs czeka Roberta, który w 1739 odcinku "M jak miłość" przyłapie Patrycję w męskich ramionach! Żak będzie w szoku i od razu doniesie o wszystkim Zofii. Mimo, że nie będzie wiedział z kim "zabawia" się partnerka Łukasza, nie będzie miał wątpliwości, że to jakiś inny facet. - U Patrycji jest kochanek! Widziałem, jak się całują!

Zaalarmowana Kisielowa w 1739 odcinku "M jak miłość" o zdradzie Patrycji powie nie tylko Marcie, ale także Barbarze (Teresa Lipowska) i Józefowi Modremu (Stefan Friedmann) oraz Łukaszowi, do którego Wojciechowska od razu zadzwoni. Wtedy Kisielowa zabierze jej telefon i otwarcie zaproponuje Łukaszowi, że nagra niewierną, by miał dowód zdrady.

W domu Mostowiaków wybuchnie afera rozpętana przez szalonych seniorów - Kisielową i jej męża. A finał będzie taki, że w 1739 odcinku "M jak miłość" Marta z połową rodziny wpadnie do leśniczówki, żeby przyłapać Patrycję na gorącym uczynku. Nie będą widzieli gdzie podziać oczy gdy wyjdzie na jaw, że kochankiem Patrycji jest... Łukasz, który postanowi dać nauczkę wścibskiej sąsiadce.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze