M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1745: Piotrek opuści rodzinę Zduńskich! Jego miejsce zajmie Zbyszek Filarski

2023-09-15 9:40

W 1745 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) wyjedzie do sanatorium, aby podreperować swoje zdrowie po dwóch zawałach serca. Wówczas wszystko ponownie zwali się na głowę Kingi (Katarzyna Cichopek), ale i tym razem Zduńska nie zostanie z tym sama. W 1745 odcinku "M jak miłość" żona Piotrka będzie mogła liczyć na wsparcie Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Tym bardziej, że na Deszczową zawita jeszcze dawno niewidziany Zbyszek Filarski (śp. Andrzej Precigs), który sam będzie potrzebował opieki! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1745 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1745 odcinku "M jak miłość" w rodzinie Zduńskich zajdą ponowne zmiany! I choć znów będzie chodziło o Piotrka, to uspokajamy, że tym razem prawnikowi już nic się nie stanie, a wręcz przeciwnie, gdyż Zduński opuści najbliższych, aby podreperować swoje zdrowie po dwóch ciężko przebytych zawałach serca. W 1745 odcinku "M jak miłość" mąż Kingi wyjedzie do sanatorium, przez co wszystko ponownie spadnie na jej głowę. Tyle tylko, że tym razem trudno będzie liczyć na wsparcie Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek), których wcześniejsza opieka nad bliźniaczkami - Zuzią (Marcelina Kempka) i Emilką (Julia Kempka), a także psem Saperem kompletnie przerośnie. A co gorsza, dojdzie jej do opieki kolejny poszkodowany domownik!

W 1745 odcinku "M jak miłość" miejsce Piotrka w rodzinie zajmie Zbyszek! Filarski zjawi się u córki, aby wspomóc ją w trudnej sytuacji, ale tak naprawdę sam będzie potrzebował pomocy, gdyż skręci sobie nogę!I nie dość, że Kinga będzie musiała się zająć ojcem, to jeszcze osobiście pojechać po niego nad morze, gdzie dojdzie do tragedii. Tym samym, Zduńska będzie miała na głowie już nie tylko pracę, dom, ale również opiekę nad czwórką dzieci i rodzicami! Na szczęście, Krysia (Hanna Mikuć) powoli już zacznie dochodzić do siebie po śmierci Wojtka (śp Emilian Kamiński) i trochę odciąży córkę, ale to wciąż będzie za mało! Dlatego w 1745 odcinku "M jak miłość" spłynie dodatkowe wsparcie w postaci niezastąpionej Marysi!

W 1745 odcinku "M jak miłość" Rogowska przeniesie się na Deszczową, aby pomóc synowej pod nieobecność Piotrka. Marysia wesprze Krysię po stracie Wojtka, a przede wszystkim wspomoże ją w opiece nad dziećmi, a także kontuzjowanym Zbyszkiem. Tym bardziej, że w 1745 odcinku "M jak miłość" wszyscy będą mieli okazję zobaczyć niedawno zmarłego Andrzeja Precigsa, który przed swoją śmiercią zdążył nagrać jeszcze kilka scen do uwielbianego serialu TVP2. I wszystko wskazuje na to, że będą to już jego ostatnie występy...

M jak miłość. Kinga będzie żyła w strachu o każdy oddech Piotrka! Już nigdy nie będzie jak dawniej
Najnowsze