M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Franka i Paweł nie sprawdzą się jako młodzi rodzice! Nie poradzą sobie z opieką nad bliźniaczkami

2023-08-30 20:58

W 1742 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) pożałują, że wzięli do siebie najmłodsze córki Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), a na dodatek psa Sapera. Wszystko przez to, że opieka nad 3-letnimi bliźniaczkami - Zuzią (Marcelina Kempka) i Emilką (Julia Kempka) okaże się dla nich prawdziwym wyzwaniem, zupełnie nieporównywalnym z wychowywaniem już pełnoletniej Basi (Gabriela Raczyńska). Czy po nieudanym doświadczeniu jako młodzi rodzice w 1742 odcinku "M jak miłość" Zduńscy definitywnie odpuszczą sobie starania o dziecko? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" opieka nad Emilką, Zuzią i psem Saperem da się France i Pawłowi we znaki. Zdradzamy, że Zduńscy wezmą do siebie 3-letnie bliźniaczki Kingi i Piotrka, a na dodatek ich pupila, aby nieco odciążyć przemęczoną właścicielkę "Naszego Zielonego Sadu". Ale to nie wszystko, gdyż pod nieobecność Kingi, Paweł zamknie swoją rowerownię i wspólnie z Franką zajmą się prowadzeniem lokalu szwagierki. A nagły nadmiar obowiązków, a przy tym energiczność najmłodszych pociech i zwierzaka Zduńskich da im się mocno odczuć! A to dlatego, że opieka nad bliźniaczkami w 1742 odcinku "M jak miłość" będzie czymś zupełnie innym niż zajmowanie się już pełnoletnią Basią!

W 1742 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł nie poradzą sobie z bliźniaczkami i psem. Zduńscy będą przemęczeni i zdadzą sobie sprawę, że rzucili się z motyką na słońce, a przy okazji przekonają się, że opieka nad małym dzieckiem to nie taka prosta sprawa. Wówczas na pewno wróci temat własnego potomka, o którego Franka i Paweł starają się już od dłuższego czasu, ale niestety z marnym skutkiem i to nawet po operacji góralki. Przypomnijmy, że Zduńska przeszła zabieg usunięcia torbieli i udrożnienia jajowodów, aby zwiększyć swoje szanse na ponowne zostanie mamą. A to dlatego, że 10 lat temu Franka urodziła już syna Adama (Liam Culbreth), którego oddała Marta (Natalia Sikora) i Karolowi (Konrad Marszałek) Lewickim, a po spotkaniu z chłopcem znów zapragnęła być mamą. Ale po nieudanym sprawdzianie na młodych rodziców w 1742 odcinku "M jak miłość" wszystko stanie pod znakiem zapytania!

Szczególnie, że opieka nad Emilką i Zuzią w 1742 odcinku "M jak miłość" będzie ich sporo kosztować. Tyle tylko, że niebawem wszystko wróci do normy, gdyż w pomoc Kindze i Piotrkowi nie włączą się tylko Franka i Paweł, ale również Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) Budzyńscy, którzy zapewnią finansowanie leczenia i rehabilitacji Zduńskiego. Prawnik powoli będzie stawał na nogi, zaś Kinga wróci nie tylko do pracy w bistro, ale również po swoje bliźniaczki, za którymi już w 1742 odcinku "M jak miłość" z pewnością ogromnie będzie tęsknić. Tym samym Zduńska zdejmie z Franki i Pawła obciążenie, ale doświadczenie pozostanie! Czy w związku z nim zaprzestaną starań o własne dziecko? Przekonamy się już niebawem!

M jak miłość. Paweł i Franka zastąpią rodziców córkom Kingi i Piotrka! Zabiorą bliźniaczki w niezwykłą podróż
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze