M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kinga odda dzieci! Franka i Paweł zabiorą córki Zduńskich do siebie - ZDJĘCIA

2023-08-11 20:45

Takich zmian u Zduńskich w nowym sezonie "M jak miłość" chyba nikt się nie spodziewał! Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) nie doczekają się jeszcze swojego upragnionego dziecka, ale wezmą do siebie córki Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). W mieszkaniu Zduńskich zrobi się pusto, więc w 1737 odcinku "M jak miłość", więc żona Pawła wpadnie na pomysł, żeby na jakiś czas przejęli opiekę nad bliźniaczkami. Co na to Kinga? Odetchnie z ulgą i od razu odda dzieci szwagrowi i szwagierce. Tylko co na to bliźniaczki? Jak zniosą aż taką rewolucję? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1737 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Franki i Pawła w 1737 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu powiększy się! Od dawna oboje marzą o dziecku, Franka pragnie zostać matką, urodzić mężowi potomka, żeby raz na zawsze zapomnieć o biologicznym synu Adasiu (Liam Culbreth), którego 10 lat temu oddała Lewickim jako surogatka. Mimo, że kocha jak własne dziecko przybraną córkę Pawła, Basię (Gabriela Raczyńska), ale ona jest już przecież dorosła, wyprowadziła się, a mieszkanie Zduńskich zrobiło się puste.

Żeby temu zaradzić Franka w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach przekona Pawła, żeby wzięli od Kingi i Piotrka bliźniaczki. Śmiech dzieci, tupot małych nóżek po domu, wspólne zabawy i mnóstwo radości w cieniu rozgrywających się w ich życiu dramatów będą dla Franki niczym błogosławieństwo. Zwłaszcza, że w domu Kingi i Piotrka przy Deszczowej będzie panowała wyjątkowo smutna atmosfera po śmierci ukochanego dziadka dzieci, Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński).

Pod wpływem ukochanej Paweł w 1737 odcinku "M jak miłość" zgodzi się, że na jakiś czas bliźniaczki Emilka i Zuzia zamieszkały z nimi. Dla 3-letnich dziewczynek pobyt u cioci i wujka będzie niczym wakacje. Zduńscy przygotują dla nich nawet dmuchane materace, żeby nie tęskniły za domem, żeby czuły się jak na jakimś wyjeździe.

Propozycja Franki i Pawła, żeby dzieci zamieszkały u nich, w 1737 odcinku "M jak miłość" będzie dla Kingi sporym zaskoczeniem. - Chcecie wziąć do siebie Emilkę i Zuzię? - zdziwi się Zduńska, którą cytuje portal światseriali.interia. Będzie już jednak zmęczona opieką nad czwórką dzieci, wizytami u Piotrka w szpitalu, troską o swoją matkę Krysię (Hanna Mikuć), która nie pozbiera się tak szybko po śmierci Wojtka. W tym momencie Franka dorzuci, że razem z dziećmi chcą też wziąć ich psa Sapera. - Żeby dziewczynki mniej tęskniły za domem - wyjaśni Franka.

- Kochani, ja to doceniam i bardzo wam dziękuję, ale czy wy wiecie, na co się porywacie? Uwierzcie mi, to szalony pomysł... - stwierdzi Kinga, ale w 1737 odcinku "M ja miłość" Franka nie przyjmie odmowy. Bo przecież nie będzie komu zająć się dziewczynkami w obecnej sytuacji w domu Zduńskich przy Deszczowej. Poza tym Piotrek po wyjściu ze szpitala będzie po zawale serca potrzebował ciszy i spokoju, by wyzdrowieć.

- Powinnam protestować, przekonywać, że dam sobie radę, ale... - przyzna wreszcie Kinga, która w 1737 odcinku "M jak miłość" odda bliźniaczki Pawłowi i France. Zduńscy wpadną potem na pomysł,żeby wyjechać z Emilką i Zuzią w góry, w rodzinne strony góralki do Bukowiny.

M jak miłość. Paweł i Franka zastąpią rodziców córkom Kingi i Piotrka! Zabiorą bliźniaczki w niezwykłą podróż
Najnowsze