M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Szokująca decyzja kancelarii po zawale Piotrka! Kinga usłyszy to jako pierwsza od Andrzeja

W "M jak miłość" po wakacjach Piotrek (Marcin Mroczek) będzie miał zawał. Zduński wyjdzie z tego, ale jego całkowite wyzdrowienie okaże się niezwykle trudna. Mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) nie będzie mógł po dwóch operacjach na otwartym sercu tak po prostu wrócić do kancelarii i rzucić się w wir pracy. Budzyński (Krystian Wieczorek) i Werner (Jacek Kopczyński) jako wspólnicy w "M jak miłość" podejmą ważną decyzję, co dalej z mecenasem Zduńskim. Kinga dowie się o tym od Andrzeja jako pierwsza. Sprawdź szczegóły!

M jak miłość. Tak kancelaria Budzyńskiego i Wernera załatwi sprawę zawału Piotrka

W "M jak miłość" po wakacjach Piotrek nie dojdzie szybko do zdrowia. Już w 1736 przejdzie zawał, a lekarze nie będą pewni, czy mogą dać Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Kindze jakąkolwiek nadzieję. Ostatecznie Zduński wybudzi się po dwóch skomplikowanych operacjach i tylko Pawłowi (Rafał Mroczek) wyzna, jak bardzo jest przerażony. Czy prawnik w takim stanie psychicznym i z chorym sercem będzie mógł wrócić do pracy? 

W 1737 odcinku "M jak miłość" Budzyński i Werner będą musieli uznać, że stan Zduńskiego jest bardzo poważny. Wspólnicy znanej kancelarii staną przed wyborem, co w tej sytuacji muszą zrobić, aby ochronić biznes i pracownika-przyjaciela. Jaką podejmą decyzję?

Jak informuje swiatseriali.interia.pl Kinga jako pierwsza dowie się o nowych postanowieniach szefów kancelarii. Wieści przekaże jej osobiście Andrzej. Zduńska natychmiast zrozumie, ze Piotrek nigdy się na to nie zgodzi!

- Dopóki Piotrek nie dojdzie do siebie i nie przejdzie pełnej rehabilitacji, będzie miał do dyspozycji specjalny fundusz - oznajmi Andrzej Kindze w 1737 odcinku "M jak miłość". - Wszystkie rachunki za leczenie i za jego rehabilitację zapłaci kancelaria.

- Ale... jak to? - Kinga będzie w szoku.

- Tak to. Po prostu - Budzyńska przytuli przyjaciółkę.

Piotrek się na to nie zgodzi! - zaprotestuje Zduńska.

- To jest decyzja wszystkich wspólników, nie ma od niej odwołania - Andrzej nie wda się w żadną dyskusję. 

 Jak widać wspólnicy kancelarii Budzyński&Werner udowodnią w 1737 odcinku "M jak miłość", że znacznie wyżej cenią sobie przyjaźń, niż pieniądze.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Iza zrozumie swój błąd i wróci do rodziny?! Matka wygra z kochanką

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Listen on Spreaker.
Najnowsze