M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Iza zrozumie swój błąd i wróci do rodziny?! Matka wygra z kochanką

W "M jak miłość" po wakacjach Iza (Adriana Kalska) opamięta się, rzuci Radka (Philippe Tłokiński) i wróci do rodziny? Pojawiła się taka szansa, bo matka Marcina (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) tak łatwo nie podda się w walce o to małżeństwo. Chodakowska zrobi wszystko, aby przywrócić ład i potrząsnąć ogłupiałą na punkcie kochanka Izą. Wiele też zmieni nowe życie Marcina, który wprost nie będzie mógł opędzić się od pięknych kobiet. Czy Iza w "M jak miłość" zdąży jeszcze odzyskać rodzinę?

M jak miłość. Iza opamięta się i odzyska Marcina? Nie tylko dzieci byłyby zachwycone 

Iza w "M jak miłość" w ostatnim sezonie zrobiła straszną rzecz. Zajęta karierą w "Gazecie Gródka" Chodakowska zaniedbała dzieci i Marcina, ale nie to było najgorsze. Gazetowy asystent Radek okazał się znacznie ciekawszy od detektywa i Iza wdała się w romans, poszła z kochankiem do łóżka, a ostatecznie zakochała się w nim. Wszyscy jeszcze pamiętamy płacz pijanego Marcina w finale sezonu, do którego dotarło, że stracił ukochaną żonę.

Mikołaj Roznerski w ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed wakacjami zapowiedział wyraźnie, że "to już koniec Chodakowskich". Ale jest jedna osoba, która tak łatwo nie podda tego małżeństwa i rodziny. Aleksandra zawalczy o powrót Izy do rozumu!

Na nowych ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" widzimy Izę i Marcina w sądzie, jakby stawili się na rozprawę rozwodową. Ale w żadnej ze scen nie ma ich razem, za to u boku Izy pojawia się Aleksandra. Matka i synowa wyglądają na bardzo szczęśliwe! Czy Aleksandra nie dopuści do tego rozwodu?

W dodatku wokół Marcina w "M jak miłość" zakręci się nie tylko słodka striptizerka Kama (Michalina Sosna), ale i nowa piękna dziewczyna, grana przez Alinę Szczegielniak. Chodakowski po latach wierności dla ukochanej żony będzie mógł sobie pofolgować. A czy coś może zadziałać lepiej na ogłupiałą Izę, niż tabun rzucających się na jej męża rywalek

Dajcie znać, co o tym myślicie w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: Wiemy kiedy M jak miłość wraca do telewizji! Jest oficjalna data

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Sonda
Iza w "M jak miłość" wróci do Marcina?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze