M jak miłość

Nie żyje Andrzej Precigs. Kinga Zduńska z M jak miłość straci ojca

2023-08-27 22:14

Zmarł Andrzej Precigs. Zbyszek Filarski odejdzie z "M jak miłość". Wspaniały aktor odszedł w wieku 74. lat, a tragiczna informacja pojawiła się na Facebooku na profilu Związku Artystów Scen Polskich. Widzowie "M jak miłość" wkrótce doznają podwójnego szoku, bo przecież jeszcze nie wyemitowano odcinków, gdzie Zduńscy dowiadują się o śmierci Marszałka (śp. Emilian Kamiński), a wiadomo już, że czeka ich kolejny dramat. Andrzej Precigs pojawił się w "M jak miłość" sporadycznie, ale wprowadzał wiele ciepła i uśmiechu. Co się stanie z serialowym ojcem Kingi Zduńskiej?

Andrzej Precigs nie żyje 

Tragiczna wiadomość o śmierci aktora pojawiła się na Facebooku na profilu Związku Artystów Scen Polskich.

"Z przykrością informujemy, że odszedł Andrzej Precigs - wspaniały aktor teatralny, filmowy i serialowy oraz reżyser dubbingu. Od lat związany z Teatrem Polskiego Radia. Były członek Zarządu Głównego ZASP oraz Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich" - czytamy poruszający wpis. - "Żegnaj Przyjacielu..." - dodano ze smutkiem i żalem. 

Co dalej z rolą Zbyszka Filarskiego z "M jak miłość? 

Pewnym jest, że nadchodzący sezon "M jak miłość" będzie jednym z najgorszych i najbardziej wyczerpujących emocjonalnie dla Zduńskich. Nowe odcinki ruszają od poniedziałku 28.08.2023 r., i dopiero na początku sezonu hitu TVP2 okaże się, że nie żyje Marszałek. Krysia (Hanna Mikuć) zadzwoni do Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i powie o śmierci Wojtka. 

Cała rodzina się załamie, każdy zacznie zastanawiać się, co dalej. Teraz, kiedy media obiega informacja o śmierci serialowego ojca Kingi, trzeba spodziewać się zmian w scenariuszu. Andrzej Precigs nie żyje, niestety widzowie "M jak miłość" będą musieli pogodzić się z kolejną tragedią u Zduńskich, ewentualnie z wysłaniem Zbyszka Filarskiego np. za granicę. 

Jeszcze niedawno podawaliśmy informację o tym, że Zbyszek Filarski miałby zająć miejsce Wojtka przy Deszczowej w "M jak miłość". Pewnym jest, że ojciec Kingi pojawi się w kolejnych odcinkach serialu po wakacjach. Ostatnim razem widzowie mogli oglądać go około roku temu, w 1630 odcinku "M jak miłość". Już wtedy była mowa o tajemniczej chorobie mężczyzny i pobycie w sanatorium. Co w sytuacji, kiedy aktor Andrzej Precigs zmarł i nie ma możliwości, by dalej pojawiał się w "M jak miłość"? Produkcja hitu TVP prawdopodobnie sama jeszcze nie wie, jak potoczą się losy ojca Kingi. 

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze