M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1738: Tajemnica Karskiego. Kasia odkryje usilnie strzeżony sekret Jakuba - ZDJĘCIA

2023-09-05 20:56

W 1738 odcinku "M jak miłość" Karski (Krzysztof Kwiatkowski) nie da rady dłużej ukrywać swojego sekretu. Kasia (Paulina Lasota) zorientuje się, że narzeczony ma przed nią tajemnicę i wcale jej się to nie spodoba. Bardzo zaniepokoi ją fakt, że kolejna osoba w jej życiu może ją oszukiwać, więc czym prędzej postara się wyjaśnić całą sytuację. W 1738 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Karski faktycznie mocno zakombinował za plecami Kasi. Lekarka ostro go przyciśnie i wreszcie dowie się, co takiego ukrywa detektyw.

"M jak miłość" odcinek 1738 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1738 odcinku "M jak miłość" będzie widać, że Karski nie jest do końca szczery z Kasią. Stawska zacznie się denerwować, że kolejna osoba z jej otoczenia, nie ma czystych zamiarów. Przecież jeszcze w odcinkach "M jak miłość" przed wakacjami okazało się, że jej młodsza siostra Justyna (Magdalena Wieczorek) wróciła by mącić. Stawska wcale nie okaże się szczęśliwa z faktu, że Jakub coś kombinuje za jej plecami. Postanowi sama zbadać sprawę i dowiedzieć się, co ukrywa ukochany. Czy może mu ufać...

Weźmie się za detektywa w 1738 odcinku "M jak miłość" i każe mu się tłumaczyć z tego, co wyprawia za jej plecami. Szybko wyjdzie na jaw, że Jakub wcale nie miał na myśli niczego złego. Wręcz przeciwnie, chciał w tajemnicy zaplanować wymarzony ślub. - Chciałem cię zaskoczyć, wywołać dreszczyk emocji, a tak, cóż… niespodzianka stanie się zwykłym faktem… - oznajmi Karski, kiedy lekarka nie da mu wyjścia i będzie musiał wszystko wyjaśnić. 

- Lubię fakty i konkrety. Taka już jestem! - powie Stawska, wcale nie smucąc się wobec faktu, że sama sobie zepsuła niespodziankę. 

Jakub zachwyci Kasię tajną organizacją ślubu w 1738 odcinku "M jak miłość" 

Kiedy nieporozumienie zostanie zażegnane, Jakub opowie więcej na temat planowanej ceremonii nad morzem. Otwarcie przyzna, że wciął sobie do serca pragnienia Kasi i to, że niemal nie ma rodziny. Dlatego za jej plecami postanowił zorganizować ślub tylko we dwoje na plaży.

- Skoro nalegasz… Za mniej więcej dwa tygodnie, moja droga, jedziemy motocyklem nad morze i jeśli nie zmieniłaś zdania... to tak, jak się umawialiśmy… czeka nas romantyczny ślub na plaży! - wyjaśni wszystko Jakub w 1738 odcinku "M jak miłość". Kasia zachwyci się takim obrotem sprawy, rzuci się w ramiona narzeczonego i wreszcie wyjdzie na jaw, że nie miała się o co martwić. Karski zrobi wszystko, by była szczęśliwa. 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze