M jak miłość

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba na plaży, a wesele Karskich na łodzi rybackiej - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-08-30 21:41

Ślub Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) w "M jak miłość" zaskoczy wszystkich. Państwo młodzi wybiorą się nad polskie morze, by tam powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Pojadą z nimi świadkowie, a w tej roli wystąpią Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel). Co więcej, w kolejnych odcinkach "M jak miłość" odbędzie się także oryginalne wesele młodej pary. Tylko we czwórkę zaczną świętować wyjątkowe chwile w dość nietypowy sposób na łodzi rybackiej. Zobacz WIDEO z tych scen z "Kulis serialu M jak miłość".

Skromne wesele Kasi i Jakuba na plaży w "M jak miłość" 

O tym, że Kasia i Karski postanowią zadeklarować sobie miłość i wierność akurat nad polskim morzem, informowaliśmy już na początku wakacji. Wkrótce w "M jak miłość" detektyw i lekarka udadzą się na wspólny wyjazd z Anetą i Olkiem, by w ich obecności powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Kasia nigdy nie chciała dużego wesela, gdyż niemal nie ma rodziny, a podła siostra Justyna (Magdalena Wieczorek) jedynie działa jej na nerwy. Zresztą, zanim do ślubu na plaży w ogóle dojdzie, młodsza siostra Stawskiej narobi niezłego zamieszania, przez co Kasia wyląduje na policji! Będzie musiała odpowiadać za chore plany Justyny. 

Kiedy jednak dojdzie do pięknych dni wesela, Kasia, Jakub, Aneta i Olek udadzą się na wspólny wypad nad morzem, każdy wystroi się w odświętną kreację, a zakochani przypieczętują swój związek. Zazwyczaj po ślubie przychodzi czas na wesele, a w tym przypadku będzie to dość nietypowe. Cała czwórka postanowi nie imprezować po klubach czy restauracjach, a po prostu zjeść tort na plaży. W malowniczej scenerii i wśród natury. Będę potrzebowali odpoczynku, szczególnie że historia zakochanych nie jest usłana różami. Kasia wspierała Jakuba w chorobie, kiedy niemal umierał w szpitalu na białaczkę, a on nieustannie chroni ją przed niebezpieczeństwem m.in. ze strony Justyny. 

Kasia i Karski rozpoczną nowe życie w "M jak miłość" 

Kasia z Jakubem i Aneta z Olkiem usiądą na dużej łodzi, zacumowanej przy plaży i ona posłuży im za miejsce do świętowania. Prawdopodobnie obejdzie się bez hucznej zabawy. Po wszystkim szczęśliwe małżeństwo wróci do Warszawy i zacznie nowe życie we dwoje. Pewnym jest, że nie zawsze będzie sielankowo, bo z pewnością czekają ich wzloty i upadki. Najważniejsze jest jednak to, że podejmą dezycję o dozgonnym wspieraniu się i miłości. Kasia i Karski wydają się dla siebie stworzeni.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze