M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Boscy Olek i Jakub powalą na ślubie Kasi i Karskiego. Takich jeszcze ich nie widzieliśmy - ZDJĘCIA

2023-06-01 9:28

Olek (Maurycy Popiel) i Karski (Jakub Kwiatkowski) powalają na planie "M jak miłość"! W takim wydaniu dawno nie widziano lekarza i detektywa. Panowie zaprezentują się w nowych odcinkach "M jak miłość" kompletnie odmienieni, zadowoleni z życia i szczęśliwi. Nic dziwnego, skoro okazja ku temu będzie huczna. Jakub ożeni się z Kasią (Paulina Lasota) nad morzem, a jego świadkiem na ceremonii stanie się właśnie Chodakowski. Obaj tak się wystroją, że ich partnerkom aż zabraknie tchu! Zobacz ZDJĘCIA boskich przystojniaków z "M jak miłość".

Nowa odsłona Jakuba i Olka w "M jak miłość" po wakacjach 

Takiej odsłony męża Anety (Ilona Janyst) i narzeczonego Kasi, jeszcze nie widzieliśmy! Panowie zaprezentują się jak modele na ślubie, który odbędzie się już w nadchodzącym sezonie "M jak miłość". Z powodu nakręcenia romantycznych scen, serialowi Chodakowscy i przyszli państwo Karscy udali się nad polskie morze. Na oficjalnym koncie "M jak miłość" na Instagramie pojawiły się zdjęcia ze wspólnego wyjazdu serialowych Kasi, Anety, Olka i Jakuba. Można zobaczyć je w galerii poniżej. 

Skromna ceremonia lekarki i detektywa odbędzie się w malutkim gronie. Kiedyś Kasia wspominała o weselu w siedlisku, ale jak się okaże w nadchodzących odcinkach "M jak miłość", zdecyduje się jednak na wyjście za mąż w plenerze. Świadkami zostaną Aneta i Olek i o dziwo, zabraknie Marcina (Mikołaj Roznerski), nie mówiąc już o zdradzieckiej Izie (Adriana Kalska), która odsunie się od wszystkich. Ceremonia będzie więc skromna, ale romantyczna, bo Kasia zaprezentuje się w zwiewnej sukience, a Jakub w eleganckim garniturze. 

Wygląd Olka i Jakuba na planie "M jak miłość" powala! 

Właśnie na wygląd serialowych Olka i Jakuba zwraca uwagę sama Paulina Lasota. - Jean Paul Belmondo i Alain Delon na Francuskiej Riwierze - napisała aktorka pod zdjęciem kolegów z planu. I faktycznie, obaj wyglądają oszałamiająco. Jakub z "M jak miłość" zdecyduje się na białą koszulę, a Olek założy jasnoniebieski garnitur, podkreślający jego urodę. Obaj wyglądają jak z okładki i nie ma co się dziwić, że sama Paulina Lasota też zwróciła uwagę na nieskazitelną elegancję kolegów z planu. 

Kasia i Karski powiedzą sobie sakramentalne "tak" nad morzem, a potem czeka ich już tylko szczęście? Niestety nie do końca, bo nie można zapomnieć, że Justyna (Magdalena Wieczorek), wyrodna siostra lekarki, wciąż postara się namieszać. Podobnie u Anety i Olka, którzy na pewno będą przejęci rozwodem Marcina i Izy, bo przecież to zabija całą ich rodzinę... 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze