M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kasia zajmie miejsce Izy! Aneta wymieni zdradziecką szwagierkę na narzeczoną Karskiego - ZDJĘCIA

2023-05-30 21:27

Kasia (Paulina Lasota) z „M jak miłość” zajmie miejsce Izy (Adriana Kalska)! Aneta (Ilona Janyst) dotąd bardzo przyjaźniła się z Chodakowską, ale nawet ją zgorszyła zdrada z kobiety z Radkiem (Philippe Tłokiński). Ukochana Olka (Maurycy Popiel) zamieni zdradziecką szwagierkę na dobrą Stawską? Wygląda na to, że w kolejnych odcinkach „M jak miłość” Anecie będzie zdecydowanie bliżej do Kasi niż Izy, co potwierdzi wspólny wyjazd nad polskie morze. Iza straci wszystko? Nie dość, że męża, to jeszcze nawet przyjaźń?

Aneta zastąpi Izę Kasią. Kiedyś to z żoną Marcina łączyła ją taka więź

Iza i Aneta zawsze były blisko, wspierały się w trudnym momentach, ale w nowych odcinkach „M jak miłość” nadejdą zmiany. Aneta nie ukrywała zgorszenia w związku ze zdradą Izy. Uznała, że wybryk z seksem szwagierki i zdrada Marcina (Mikołaj Roznerski) to już przesada. Dziennikarka popełniła kilka wielkich błędów i sama zaplątała się w swoich uczuciach i wyborach. Lekarka z jednej strony nie chciała oceniać szwagierki, ale z drugiem miała świadomość, że rozbija całą rodzinę… Jak się okaże, napięta sytuacja tylko się rozwinie. Sam Mikołaj Roznerski obwieścił koniec małżeństwa Chodakowskich, a detektyw rozpocznie nowy rozdział w życiu. Iza nie odpuści romansu z Radkiem i w nowych odcinkach „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej, nie zrezygnuje z romansu z Radkiem. 

Wspólny wyjazd Anety i Kasi w „M jak miłość” po wakacjach 

Wiadomo już, że Kasia i Karski (Krzysztof Kwiatkowski) udadzą się nad morze. Nie pojadą sami, bo na miejscu znajdzie się także Aneta i prawdopodobnie Olek. Można się domyślić, że wyjadą z okazji ślubu Stawskiej i Jakuba, na który wszyscy czekają. Prawdopodobnie Aneta i Olek będą świadkami na skromnej ceremonii przyjaciół. 

Paulina Lasota i Ilona Janyst wrzuciły nawet wspólne zdjęcie z planu „M jak miłość”, gdzie wyglądają jak dwie przyjaciółki. Ostatnio zresztą spędzały dużo czasu razem, bo pod koniec sezonu „M jak miłość” spędziły razem czas w siedlisku. Na imprezę nie została zaproszona Iza, która została w pewien sposób wykluczona z towarzystwa…

Nie ma co się dziwić, że Aneta przestanie tak dobrze dogadywać się ze szwagierką, skoro Iza z premedytacją i świadomie zdradziła Marcina, brata Olka. Trudno żeby lekarka w takiej sytuacji nadal miała świetny kontakt z dziennikarką. Każdy widział przecież, jak bardzo cierpi Marcin. Aż serce się krajało na widok jego łez i smutku. Na szczęście wydaje się, że detektyw podniesie się po porażce, a Aneta przejdzie na stronę jego i Olka. Zaprzyjaźni się z Kasią i odsunie się od Izy. Dziennikarka zostanie tylko z kochankiem! 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze