M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Smutek u Budzyńskich. Andrzej złoży ważną propozycję, ale zostanie odrzucony - ZDJĘCIA

2023-04-18 12:50

Pogodzeni Budzyńscy w 1727 odcinku "M jak miłość" przeżyją chwilę smutku. Wszystko przez pewną propozycję Andrzeja (Krystian Wieczorek), który pomyśli, że żona ucieszy się na zmiany. Okaże się jednak, że Magda (Anna Mucha) niby wybaczyła mężowi, a z drugiej strony ma z tyłu głowy jego zdradę z Julią (Marta Chodorowska). I to właśnie z powodu Malickiej w 1727 odcinku "M jak miłość" u Budzyńskich zapanuje smutek. Nie wiedzą jeszcze, że czeka ich koszmar i szokujące wydarzenia. Sielanka nie potrwa długo.

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej będą pogodzeni po koszmarnym kryzysie małżeńskim. Budzyńska otworzyła się na kontakt fizyczny z mężem, a widzowie zobaczyli ich namiętne zbliżenie pod prysznicem. To zwiastun nowego początku, bez kłamstw i Julii. Problem polega jednak na tym, że Malicka będzie cały czas krążyła wokół Budzyńskich, a nawet doprowadzi do smutku Magdy w 1727 odcinku "M jak miłość". 

Andrzej postanowi wyjść z propozycją powrotu Magdy do kancelarii. W końcu świetnie odnajdowała się w pracy z mężem, a odeszła tylko dlatego, że nie chciała mieć nic wspólnego z ukochanym po zdradzie i z przyjaciółmi z pracy, którzy trzymali w tajemnicę seks Julii i Andrzeja. Na szczęście Magda jest już pogodzona z Anitą (Melania Grzesiewicz), Kamilem (Marcin Bosak), Wernerem (Jacek Kopczyński) i Piotrkiem (Marcin Mroczek). Nic nie stałoby na przeszkodzie, żeby znów pracowała w kancelarii, ale pojawia się jednak pewien minus. 

Magda odrzuci ważną propozycję Andrzeja w 1727 odcinku "M jak miłość" 

Prawnik postanowi zachęcić żonę do powrotu do pracy. Będzie chciał znów z nią pracować i wie dobrze, że inni też by się ucieszyli z takiego rozwiązania. - Nie jestem na to gotowa. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę… Chyba rozumiesz, że wolałabym unikać spotkań z Julią, a to... byłoby dość trudne - powie wprost smutna Magda, która także bardzo lubiła pracę w biurze. 

Budzyński oczywiście zrozumie decyzję żony. Julia pracuje przecież dla Rotkiewicza (Aleksandar Milicević), którego biznes mieści się w jednym budynku co kancelaria Andrzeja i Wernera. Sam Budzyński wstawiał się u dawnego znajomego za tym, by zatrudnił ponownie Julię. Zdradzamy, że już niebawem w "M jak miłość" kobieta dowie się o układzie szefa z byłym kochankiem i wścieknie się na całego. Obwini Sylwię (Hanna Turnau), że nic nie powiedziała jej o tym, że to Andrzej załatwił jej posadę. 

Magda nie wróci zatem do kancelarii męża, a Julia zagra w chorą grę. Uda wielką koleżankę Andrzeja, a kiedy w 1727 odcinku "M jak miłość" pójdzie mu rzekomo dziękować, tak naprawdę wdroży w życie szalony plan zniszczenia Budzyńskich! 

M jak miłość. Szczęście Magdy i Andrzeja nie potrwa długo! Chora z nienawiści Julia zaplanuje zemstę na Budzyńskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze