M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Julia po pijaku wrobi Andrzeja w zabójstwo! Wykorzysta śmierć zaginionego ze Szczecina - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-04-16 9:11

W 1727 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) obmyśli chory plan jak odegrać się na Andrzeju Budzyńskim (Krystian Wieczorek)! Nienawiść do byłego kochanka do reszty odbierze niezrównoważonej psychicznie Julii rozum. Nie zniesie szczęścia Andrzeja i Magdy (Anna Mucha), faktu, że dzięki niemu ma pracę w kancelarii Rotkiewicza (Aleksandar Milicević). Dlatego w 1727 odcinku "M jak miłość" będzie chciała zrobić z Andrzeja potwora. W głowie Malickiej, która zacznie coraz więcej pić, zrodzi się okrutny pomysł. Znajdzie w internecie wzmiankę o zaginionym mężczyźnie ze Szczecina, który upozorował swoją śmierć. Co sprawa sprzed lat ma wspólnego z Budzyńskim? Sprawdź szczegóły i zobacz WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Julia Malicka w 1727 odcinku "M jak miłość" będzie tak zaślepiona nienawiścią do Andrzeja i Magdy, że uknuje okrutną intrygę przeciwko Budzyńskiemu. Dlaczego właśnie teraz zapragnie zemsty i da się ponieść niebezpiecznemu uczuciu wrogości wobec byłego kochanka? Bo przypadkiem odkryje,że to Andrzej załatwił jej powrót do pracy w kancelarii Rotkiewicza, że walczył o jej posadę, choć wcale go o to nie prosiła. Wzbudzona Julia przestanie nad sobą panować i w gniewie w 1727 odcinku "M jak miłość" wyjawi swojej przyjaciółce Sylwii (Hanna Turnau) dlaczego tak nienawidzi Andrzeja, dlaczego obarcza go winą za całe zło, które ją spotkało. Nie będzie chodziło tylko o to, że Julia straciła dziecko Budzyńskiego, po poronieniu stała się bezpłodna i chciała się zabić.

Trauma Julii w 1727 odcinku "M jak miłość" znów da o sobie znać. Po powrocie do pustego mieszkania, przytłoczona samotnością sięgnie po alkohol. Uraczona winem Julia przypadkiem trafi w internecie na artykuł o zaginionym mężczyźnie ze Szczecina, który sfingował swoją śmierć, żeby wrobić żonę w zabójstwo. Małżeńskie porachunki doprowadziły do tragedii. Śledztwo w tej nietypowej sprawie z 1998 roku będzie znów prowadził prokurator Roman Wiśniewski, którego Julia może znać.

Wówczas w 1727 odcinku "M jak miłość" w głowie Julii zrodzi się perfidny, bezwzględny plan jak wykorzystać tę śmierć do wrobienia Andrzeja w morderstwo. Właśnie dlatego następnego dnia zjawi się w gabinecie Budzyńskiego w kancelarii. Skorzysta z okazji, że mąż Magdy na chwilę wyjdzie i wyśle po kryjomu z jego telefonu SMS do siebie, zawierający groźby: "Trzymaj się ode mnie z daleka. A jeśli spróbujesz rozbić moje małżeństwo... Zniszczę cię".

W tym momencie w 1727 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Julia nie cofnie się przed niczym, żeby zrobić z Andrzeja potwora, który znęca się nad nią psychicznie i jest zdolny do wszystkiego, by pozbyć się byłej kochanki.

M jak miłość. Szczęście Magdy i Andrzeja nie potrwa długo! Chora z nienawiści Julia zaplanuje zemstę na Budzyńskim
Najnowsze