M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Andrzej zacznie narzucać się Julii. Tym razem Budzyński przejdzie samego siebie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-15 9:24

W 1718 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie uganiał się za Julią (Marta Chodorowska), jakby nie przyjmował do wiadomości, że kochanka nie chce go już znać i szczerze go nienawidzi. Co popchnie Budzyńskiego do tego, żeby narzucać się Julii? Wyrzuty sumienia, że jest odpowiedzialny za krzywdę Malickiej, za to, że straciła dziecko i chciała się zabić. Brzmi absurdalnie, bo Andrzej zamiast w 1718 odcinku "M jak miłość" trzymać się od Julii z daleka, raz na zawsze odciąć się od kochanki, zakończyć tę historię znów zaoferuje jej pomoc. Co na to Magda (Anna Mucha)? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1718 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zachowanie Andrzeja wobec Julii w 1718 odcinku "M jak miłość" stanie się coraz bardziej nielogiczne! Do niedawna marzył tylko o tym, że Julia raz na zawsze zniknęła z jego życia, żeby razem z Magdą (Anna Mucha) mogli zacząć wszystko od nowa, a teraz przejdzie samego siebie i znów zacznie się pakować w tę chorą relację. Jakby mało jeszcze cierpienia przysporzył Magdzie swoją zdradą! Dopiero co Budzyński zapewniał żonę, że to już koniec historii z Julią, że nie jest jej już nic winien, ale po upływie zaledwie kilku dni nagle zmieni zdanie. A popchnie go do tego była żona, Marta (Dominika Ostałowska).

Właśnie od Marty w 1718 odcinku "M jak miłość" Andrzej usłyszy, że Julia ma problemy w pracy, że nie złożyła na czas operacji i jak tak dalej pójdzie mecenas Rotkiewicz (Aleksandar Milicević) wyrzuci ją z kancelarii. Dręczony poczuciem winy wobec kochanki Budzyński zaczepi ją przed biurem, żeby znów zaoferować pomoc. Na widok znienawidzonego Andrzeja, Malicka z trudem zapanuje nad emocjami. W ostrych słowach wygarnie mu, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. - Prosiłam, żebyś trzymał się ode mnie z daleka! Czego nie rozumiesz? - zapyta z wyrzutem i pogardą w głosie. 

Skruszony Andrzej w 1718 odcinku "M jak miłość" nie odpuści, jakby za wszelką cenę chciał naprawić błędy, które popełnił, które doprowadziły Julię do próby samobójczej. - Chciałbym ci pomóc, jeśli mogę...

- Nie trzeba! Już wystarczająco dużo zrobiłeś. I wszystko, co się teraz w moim życiu dzieje, to twoja wina! - zarzuci Andrzejowi wściekła Julia, która w 1718 odcinku "M jak miłość" z każdą chwilą będzie go nienawidziła coraz bardziej. Aż strach pomyśleć do czego doprowadzi Julię nienawiść do Budzyńskiego.

M jak miłość odcinek 1718 ZWIASTUN. Bestialski atak w siedlisku! Magda i Marysia pobite przez sadystę
M jak miłość. Julia pozbiera się po próbie samobójczej i pójdzie po swoje! Budzyńscy się od niej nie uwolnią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze