M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Magda zapyta Andrzeja o Julię. Przysięgnie, że to już koniec historii z kochanką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-13 20:05

W 1716 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) nie zostawi Julii Malickiej (Marta Chodorowska) bez pomocy, ale kochanka Budzyńskiego po próbie samobójczej nie będzie chciała mieć z nim już nie wspólnego! Wyrzuci go z mieszkania, więc Andrzej wróci do Magdy (Anna Mucha) i przekaże żonie, że wreszcie będą mogli odetchnąć z ulgą, zamknąć ten rozdział życia. Z ust Andrzeja w 1716 odcinku "M jak miłość" padną słowa, że to już koniec historii z Julią, że nie jest już Malickiej nic winien, nie ma wobec niej żadnych zobowiązań. Ale czy Budzyńscy uwolnią się od kobiety, która omal zniszczyła ich małżeństwo? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Od 1716 odcinka "M jak miłość" Julia Malicka już nie stanie więcej między Magdą i Andrzejem? Po tym jak Budzyński uratował Julię przed samobójczą śmiercią wciąż będzie zadręczał się poczuciem winy, że ma jakieś zobowiązania wobec kochanki, że musi się teraz nią zająć skoro Malicka nadal będzie zmagała się z depresją. W dniu wyjścia Julii ze szpitala psychiatrycznego w 1716 odcinku "M jak miłość" Andrzej uprzedzi Magdę, że musi jechać do Malickiej, zrobić jej zakupy, sprawdzić czy czegoś od niego nie potrzebuje. Ale podczas tej wizyty Budzyński usłyszy od kochanki podłe zarzuty.

W decydującym momencie w 1716 odcinku "M jak miłość" Julia rzuci Andrzejowi prosto w twarz, że nie chce go znać, nigdy więcej widzieć! Budzyńskiemu nie pozostanie nic innego jak zostawić ją w spokoju. Wreszcie odetchnie z ulgą. Po powrocie do Magdy nie będzie wiedział jak się zachować wobec żony, czy mówić jej o decyzji Julii, o tym, że Malicka nareszcie przestanie ingerować w ich życie.

Niespodziewanie w 1716 odcinku "M jak miłość" Magda zapyta Andrzeja o Julię. - Jak ona? - poruszy drażliwy temat, nie wypowiadając nawet imienia kochanki męża. - Nie chce mojej pomocy. Praktycznie mnie wyrzuciła. Tym razem to już naprawdę koniec tej historii. Nie jestem już nic nikomu winien - przyzna Andrzej, któremu kamień spadnie z serca, że nie musi już troszczyć się o kochankę. Nie odważy się jednak spojrzeć żonie prosto w oczy. - Może poza tobą... I każdego dnia będą pracował, żeby odzyskać twoje zaufanie! - zapewni ukochaną.

Tego wieczoru Magda w 1716 odcinku "M jak miłość" przełamie się i pozwoli Andrzejowi, żeby przytulił ją tak jak dawniej. Poruszy ją bowiem wyznanie męża, że coraz bardziej za nią tęskni. Budzyńscy zasną w swoich objęciach na kanapie. 

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze