M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Magda i Andrzej spędzą razem pierwszą noc po zdradzie. Wreszcie dopuści do siebie Budzyńskiego - ZDJĘCIA

2023-03-11 19:26

W 1716 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) spróbują żyć normalnie, tak jak przed zdradą Budzyńskiego. Ale jednak coś będzie nie tak. Nadal Magda nie będzie mogła się przełamać, żeby uprawiać seks z Andrzejem. Oddzielne łóżka, sypialnie, brak bliskości sprawią, że między małżonkami zabraknie dawnej namiętności. Aż do chwili gdy Magda w 1716 odcinku "M jak miłość" poczuje, że nie może dłużej trzymać męża na dystans, że tęskni za ukochanym. Zobacz ZDJĘCIA jak Budzyńscy spędzą razem pierwszą noc po zdradzie i czy dojdzie do czegoś więcej.

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Przełom u Magdy i Andrzeja nastąpi dopiero w 1716 odcinku "M jak miłość" i będzie zapowiedzią końca kryzysu, do którego doprowadziła zdrada Budzyńskiego. Od powrotu Magdy do męża, do ich mieszkania w Warszawie razem z Nadią (Mira Fareniuk) minie już trochę czasu, a mimo to ona wciąż nie będzie w stanie dopuścić do siebie ukochanego. Oczywiście będzie coraz bardziej tęsknić za bliskością męża, ale na sama myśl o seksie z Andrzejem poczuje wewnętrzny opór.

Z trudnej sytuacji w domu Magda w 1716 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Kindze (Katarzyna Cichopek), bo nie wiedziała już wiedziała jak dalej traktować męża. Niby wybaczyła mu zdradę, ale nie zapomni o cierpieniu, jakiego jej przysporzyła niewierność Andrzeja. - W zasadzie próbujemy, staramy się żyć normalnie, jak wcześniej. Spędzamy czas z dziećmi, jemy posiłki, śniadania, kolacje, oglądamy filmy. A potem wieczorem przychodzi taki moment kiedy jest blokada, mur... Ja nie umiem, nie potrafię...

- Pójść z nim do łóżka - odpowie za nią Kinga, a Magda w 1716 odcinku "M jak miłość" doda, że nic nie jest tak jak kiedyś. - Nie umiem się przełamać, żeby nawet normalnie go pocałować. Śpimy oddzielnie. On na kanapie, ja w sypialni. Nawet jak jedziemy do siedliska to mamy oddzielne sypialnie, łóżka. Nie wiem, mam świadomość tego, że w przypadku niektórych małżeństw się to sprawdza...

- No chyba po 80-stce?! Magda jeśli tego nie czujesz, to nie zmuszaj się. Ale spokojnie, kochasz Andrzeja. Tylko po prostu potrzebny jest ci czas... - pocieszy przyjaciółkę Kinga. Na tyle skutecznie, że Magda w 1716 odcinku "M jak miłość" zacznie się nawet z tego śmiać.- Do 80-tki trochę czasu jest. - A później? Dziewczyno! - Zduńska będzie niemal pewna, że u Budzyńskich wybuchnie jeszcze namiętność. - Tak, żeby to było takie proste... - zawaha się Magda.

Jednak tęsknota zrobi swoje i wieczorem w 1716 odcinku "M jak miłość" Magda zbliży się do Andrzeja. Odwiedzi go w salonie, stanie bez ruchu przy kanapie i poczeka na jego reakcję. Budzyński spojrzy na żonę z czułością. Odsłoni kołdrę i zaprosi Magdę do siebie. Po raz pierwszy od zdrady Andrzej będzie mógł mocno wtulić się w żonę, chwyci Magdę tak, jakby nigdy nie chciał wypuścić jej z ramion.

Tak Budzyńscy w 1716 odcinku "M jak miłość" spędzą razem pierwszą noc i otworzą kolejny rozdział wspólnego życia. Na razie jednak nie będą uprawiać seksu. Poczekają z tym do wyjazdu do siedliska. Właśnie tam Magda i Andrzej dadzą się ponieść pożądaniu.

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze