M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Magda i Andrzej nie będą już uprawiać seksu! Między Budzyńskimi nie będzie tak jak kiedyś - ZDJĘCIA

2023-02-21 21:13

W 1716 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) po pojednaniu, powrocie do siebie i wybaczeniu zdrady spróbują żyć tak jak kiedyś, ale po dawnej namiętności u Budzyńskich nie będzie już śladu! Nie dość, że pogodzeni małżonkowie nie będą już uprawiać seksu, to jeszcze każdą noc spędzą w osobnych łózkach. Niestety kryzys u Magdy i Andrzeja w 1716 odcinku "M jak miłość" wcale nie minie. Co więcej, Magda zwierzy się Kindze (Katarzyna Cichopek), że nie potrafi się przełamać, zbliżyć się do niewiernego męża. Nawet nie pocałuje Budzyńskiego jak dawniej. Czy między tą parą będzie jeszcze tak gorąco jak przed zdradą? Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej z "M jak miłość" w 1710 odcinku wrócili do siebie, ona wybaczyła mężowi zdradę z Julią Malicka (Marta Chodorowska) w obliczu tragedii jaka spadła na Budzyńskich po wypadku na Ukrainie! Ale w ich związku nie będzie już tak jak dawniej. Kolejną próbą dla małżeństwa Magdy i Andrzeja będzie próba samobójcza Julii, która podetnie sobie żyły w wannie z powodu nieodwzajemnionej miłości kochanka. Budzyński uratuje ją w ostatniej chwili, co oczywiście nie pozostanie bez wpływu na jego relacje z Magdą.

Magda i Andrzej w 1716 odcinku "M jak miłość" razem, ale w osobnych łóżkach i bez seksu!

A te pozostaną dość chłodne aż do 1716 odcinka "M jak miłość". Właśnie wtedy Magda przyzna się Kindze, że po powrocie do Andrzeja i wybaczeniu mężowi zdrady nie potrafi zachowywać się tak, jakby nic się nie stało. Jak podaje światseriali.interial.pl Budzyńscy nie będą sypiali w jednym łóżku, a o seksie w ogóle nie będzie mowy. Jakby tego było mało Magda nie zdoła nawet pocałować Andrzeja tak namiętnie jak dawniej. W ich małżeństwie wypali się już żar pożądania!

- Żyjemy, usiłujemy żyć jak kiedyś. Jemy razem śniadania, kolacje, oglądamy seriale, a wieczorami nagle dystans, blokada. Nie potrafię się przełamać, żeby... No, wiesz... - wyjaśni Magda najbliższej przyjaciółce Kindze w 1716 odcinku "M jak miłość", gdy wpadnie do bistro i wspomni o trwającym kryzysie w jej małżeństwie.

Jak długo potrwa kryzys u Magdy i Andrzeja w "M jak miłość"?

- Pójść z Andrzejem do łóżka? - zapyta wprost Zduńska. Wówczas w 1716 odcinku "M jak miłość" Magda opisze jak teraz wygląda jej związek z Andrzejem, jaki opór czuje przed bliskością z mężem, który ją zdradził i tak długo oszukiwał. - Nie umiem nawet porządnie go pocałować! On śpi na kanapie, a ja w sypialni. W siedlisku też mamy osobne łóżka i pokoje... - doda smutno Magda. Niestety w 1716 odcinku "M jak miłość" szanse na to, że między Magdą i Andrzejem będzie jak dawniej zmaleją niemal do zera. Nadal się kochają, ale kryzysu nie uda się zażegnać tak szybko.

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze