M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Iza zobaczy w domu Radka swoje zdjęcie! Wpadł w obsesję na jej punkcie - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-07 21:01

Iza (Adriana Kalska) w 1715 odcinku "M jak miłość" z przerażeniem odkryje, że Radek (Philippe Tłokiński) trzyma w domu jej zdjęcie. Zrobioną z ukrycia fotografię umieści w takim miejscu, by móc stale się w nią wpatrywać! Zakochany w Izie dziennikarz będzie miał już obsesję na jej punkcie? Wiele na to wskazuje! Chora miłość do żony Marcina (Mikołaj Roznerski) popchnęła go nie tylko do uratowania ich syna Szymka (Staś Szczypiński) przed wypadkiem, ale także do manipulowania uczuciami Chodakowskiej. Co zrobi Iza w 1715 odcinku "M jak miłość" gdy zorientuje się, że Radek przestaje już nad tym panować? Poznaj szczegóły i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wdzięczność Izy wobec Radka w 1715 odcinku "M jak miłość" popchnie ją do tego, by zatroszczyć się o młodego dziennikarza po wypadku. Gdyby nie "bohaterstwo" Radka, który uratował Szymka spod kół pędzącego samochodu, Chodakowscy mogliby stracić syna. Ale jednego Iza wciąż nie będzie wiedziała, że Radek odgrywa przed nią pewną rolę, że bawi się jej uczuciami, żeby ją zdobyć. Po to wrobił Izę w przekręt z wróżbą cyganki, która "przepowiedziała", że to właśnie on jest jej wielką miłością. Później Radek w szpitalu śmiał się z tego, że Iza nie zorientowała się, że to element jego intrygi.

Łatwowierna Chodakowska w 1715 odcinku "M jak miłość" tak bardzo skupi się na Radku, dochodzącym do siebie po wypadku, że nie będzie miała czasu dla dzieci i Marcina. Odmówi mężowi, gdy ten poprosi ją o pomoc w ogarnięciu zajęć dodatkowych dla Szymka i Mai (Laura Jankowska), Ale znajdzie czas dla zakochanego w niej asystenta. Wpadnie do domu Radka z obiadem i będą mieli okazję bliżej się poznać.

Niewątpliwie w 1715 odcinku "M jak miłość" urok Radka będzie robił na Izie coraz większe wrażenia. Tak jak jego opowieści o cyganach i rodzinie. Napisał artykuł do "Głosu Gródka" o cygance "przepowiadającej" przyszłość, a teraz to wykorzysta, by zaimponować Izie. - Swego czasu też mocno interesowałem się tym tematem. Druga żona mojego dziadka była Romką. Kiedy byłem dzieciakiem opowiadała mi o swoim życiu w taborach, o wędrówkach...

- Naprawdę, czemu mi nigdy o tym nie powiedziałeś? To jest mega ciekawe!

- Nigdy nie mieliśmy wiele okazji, żeby prywatnie sobie porozmawiać - zauważy Radek, a zmieszana Iza spuści wzrok.

Przypadek sprawi, że w 1715 odcinku "M jak miłość" Iza zobaczy w komputerze Radka swoje zdjęcie, umieści ją na tapecie pulpitu, by cały czas się w nie wpatrywać. Te widok wzbudzi w niej przerażenie. - Radek, kiedy to zrobiłeś?

- Jakiś czas temu. Wydawałaś się przygnębiona, smutna... Chciałem podejść i zapytać co cię gryzie, ale zrobiłem tylko zdjęcie...

- Jesteś świetnym dziennikarzem. Coraz lepszym. Myślę, że długo nie zagrzejesz u nas miejsca i zaraz podkupi cię jakaś warszawska redakcja. Jesteś też bardzo fajnym facetem, ale wybacz musisz coś z tym zrobić...

- To tylko zdjęcie, tapeta w komputerze...

- Ok. Rozumiem... Nie mogę udawać, że nic się nie dzieje i że to mi nie przeszkadza... - oceni Chodakowska, która w 1715 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że miłość Radka może przynieść fatalne skutki, doprowadzić do jeszcze gorszego kryzysu w małżeństwie z Marcinem. A przecież i tak między nimi nie jest najlepiej. 

M jak miłość. Marcin podsłucha rozmowę Izy i Radka z wyznaniem miłości. Jej słowa nie pozostawią złudzeń
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze