M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Radek po wypadku zaśmieje się jak wrobił Izę. Przekręt z wróżbą ujdzie mu na sucho? - ZDJĘCIA

2023-02-21 20:02

W 1711 odcinku "M jak miłość" Radek (Philippe Tłokiński) zyska sobie wdzięczność Izy (Adriana Kalska) i jej podziw, bo dziennikarz uratuje Szymka (Staś Szczypiński) spod kół pędzącego auta. Po wypadku Radek sam wyląduje w szpitalu i właśnie tam aż uśmiechnie się na myśl, jak wspaniale toczy się jego plan. Pomyśli, że intryga z wróżką to rewelacyjny pomysł, a Cyganka rzekomo przewidzi Izie miłość i spełnienie tylko u jego boku. Kiedy w 1711 odcinku "M jak miłość" mężczyzna będzie dochodził do siebie w szpitalu, mimo wszystko stwierdzi, że warto było narazić życie oraz wynająć Cygankę do pomocy w ukartowanej wróżbie.

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Radek aż uśmiechnie się po wypadku w 1711 odcinku "M jak miłość". Powinien być zły, załamany i roztrzęsiony po zderzeniu z autem, ale on jedynie ucieszy się, że ma Izę coraz bliżej... Zachowa się bohatersko, kiedy odepchnie Szymka sprzed nadjeżdżającego auta, samemu przyjmując cios uderzenia. Dziennikarz wyląduje w szpitalu, gdzie stwierdzą u niego wstrząs mózgu. On jednak zauważy, że Chodakowska jest mu bardzo wdzięczna za uratowanie syna, a co najważniejsze, zwiększają się szanse na to, by kobieta uwierzyła we wróżbę. Radek w 1711 odcinku "M jak miłość", leżąc w szpitalnym łóżku, wspomni jak wrobił Izę. Okaże się, że Cyganka, która wywróżyła jej miłość w redakcji "Głosu Gródka" była podstawiona!

- Ty masz dobre serce, wrażliwe. Ale widzę jakiś kłopot na twoim sercu. Nic nie mówię. Widzę, że ty się kochasz w dwóch mężczyznach. I właśnie nie wiesz, którego wybrać. A ta druga miłość... Boisz się jej, nie akceptujesz. Ale to właśnie on jest twoim przeznaczeniem... - usłyszy Iza i wiadomo będzie, że chodzi oczywiście o dziennikarza Radka i to on jest niby tą wielką miłością.

Radek zmanipuluje Izę w 1711 odcinku "M jak miłość"

Dopiero w szpitalu Radek uśmiechnie się na myśl o swoim planie. Może i będzie poobijany, obolały, ale stwierdzi, że Chodakowska jest mu coraz bardziej przychylna. Przypomni sobie manipulację, o której kobieta absolutnie nic nie wie. Jeszcze przed wypadkiem w Gródku, pewna Cyganka podejdzie do mężczyzny i poprosi go o pomoc. On szybko przekalkuluje, że opłaca mu się zaproponować pewien układ. Dziennikarz pomoże kobiecie, a w zamian ona wywróży Izie miłość do niego. Imię Radka nie padnie, ale wszystko zabrzmi tak, jakby Iza miała się wkrótce w nim bardzo zakochać.

- Bajki pani opowiada... - zareaguje nerwowo Iza w 1714 odcinku "M jak miłość". - Dobrze, fajnie, to ja pójdę sprawdzić co robią dzieci - rzuci, by uniknąć dalszego tematu. 

Dziennikarz będzie jednak świadomy, że zasiał ziarnko wątpliwości i zastanowienia u pięknej Chodakowskiej. Na samą myśl uśmiechnie się w szpitalu. Nie dość, że wynająć Cygankę i załatwił zmyśloną wróżbę, to jeszcze zaciągnął u Izy dług wdzięczności za uratowanie Szymka i pokazał, że jest zdolny do poświęceń. 

M jak miłość. Szokująca wróżba dla Izy. Radek ukartuje wszystko tak, żeby uwierzyła, że go kocha
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze