M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Iza po wypadku Radka ogłosi fatalną diagnozę. Uratuje Szymka, ale słono za to zapłaci - ZDJĘCIA

2023-02-16 9:11

Dramatyczne sceny w 1711 odcinku "M jak miłość". Radek (Philippe Tłokiński) rzuci się pod samochód, by ratować Szymka (Staś Szczypiński), ale sam przez to ucierpi. Dziennikarz trafi do szpitala, gdzie natychmiast stawi się Iza (Adriana Kalska). Nie będzie wiedziała, jak dziękować Radkowi za uratowanie życia jej synka. W 1711 odcinku "M jak miłość" do Chodakowskiej dołączy też Marcin (Mikołaj Roznerski), który zobaczy zażyłość żony z kolegą z pracy. Iza przekaże mężowi złe wieści. Pojawią się pierwsze diagnozy stanu zdrowia Radka.

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" zdarzy się wypadek i gdyby nie bohaterski czyn Radka, Szymek mógłby zginąć pod kołami samochodu. Chłopczyk będzie się bawił przy leśnej dróżce i skupi swoją uwagę na zabawce, nie zważając na nic dookoła. Kierowca sporego rozmiaru samochodu nie zauważy dziecka i prawie wjedzie w niewinnego Szymka! Na szczęście w 1711 odcinku "M jak miłość" na miejscu znajdzie się Radek, natychmiast zareaguje, odepchnie chłopca i sam przyjmie zderzenie. Sytuacja wyda się naprawdę groźna, dziennikarza przewiozą do szpitala, gdzie zjawi się także roztrzęsiona Iza, a za nią zaalarmowany Marcin.

- Boże, Radek, uratowałeś mojego Szymka! - wykrztusi z siebie załzawiona Iza w 1711 odcinku "M jak miłość", kiedy tylko zobaczy kolegę na noszach. - Nigdy ci tego nie zapomnę, dziękuję - doda wzruszona. W tym momencie Radek zacznie całować ręce Izy, ona nie spostrzeże za plecami Marcina, a Chodakowski zobaczy, że Radek jest na całego zakochany w jego żonie. 

Stan Radka w 1711 odcinku "M jak miłość" okaże się ciężki. Iza dowie się o diagnozie 

Specjaliści zajmą się poszkodowanym Radkiem, a Iza poczeka na nowe wieści na temat jego stanu zdrowia. - Co z Radkiem? - zapyta Chodakowski, próbując zignorować fakt, że przyłapał żonę na czułościach i jest zazdrosny o dziennikarza. Najważniejsze, że Szymek wyszedł cało z wypadku. - Ma wstrząśnienie mózgu... Dobrze, że chociaż nie jest połamany... - wykrztusi z siebie Iza. Okaże się więc, że stan mężczyzny jest trudny, ale nie krytyczny.

- Boże, jak sobie pomyślę co mogło się stać... - załka Chodakowska i wtuli się w męża. Detektyw postara się utrzymać nerwy na wodzy, ale przecież doskonale wie, że relacja Izy z dziennikarzem już dawno wyszła poza sferę zawodową. Odniesie się do tego dopiero wieczorem, kiedy oboje wrócą do mieszkania. 

- Marcin, czuję się podle, to jest moja wina, nie wiem jak mogłam zauważyć, że Szymka nie ma - powie do męża Iza, bo pomyśli, że to przez wypadek chłopca detektyw ma tak złą i zaniepokojoną minę. - Widziałem was... Na korytarzu. Ciebie i Radka widziałem - rzuci załamany Chodakowski i chyba nie będzie musiał niczego dodawać. 

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze