M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Wstrząsające sceny miłości Izy i Radka. To już koniec Chodakowskich - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1711 odcinku "M jak miłość" cała prawda o miłości Izy (Adriana Kalska) i Radka (Philippe Tłokiński) wyjdzie na jaw! Wszystko wydarzy się w tragicznych okolicznościach. Niepilnowany przez matkę Szymek (Staś Szczypiński) wybiegnie w Gródku prosto pod samochód, a w ostatniej sekundzie uratuje go właśnie Radek. Asystent Izy zostanie mocno poturbowany i przewieziony karetką do szpitala. Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) nie będzie odstępowała go na krok, a całą prawdę o ich uczuciach będzie obserwował w 1711 odcinku "M jak miłość" detektyw Chodakowski.... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" tragiczny wypadek Szymka, którego w ostatniej chwili uratuje Radek, wyciągnie na światło dzienne uczucia Izy do asystenta. To, że on od dawna wyznaje jej miłość wiedzą wszyscy widzowie serialu. Ale to, że i żona Marcina zakochała się w Radku zobaczmy na własne oczy dopiero po wypadku Szymka. Teraz możesz TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

- Uratowałeś mojego Szymka... Ja... nigdy ci tego nie zapomnę... Boże, Radek, dziękuję! - Iza nie odstąpi Radka w 1711 odcinku "M jak miłość" ani na krok.

Na WIDEO z "Kulis M jak miłość" widzimy, jak Radek ratuje Szymka, zaraz potem karetka zabiera go do szpitala. Iza nie odstąpi asystenta ani na krok i będzie szeptała do niego czułe słówka... 

Marcin będzie świadkiem tej sceny w 1711 odcinku "M jak miłość", wieczorem więc powie żonie, co zobaczył na własne oczy.    

- Widziałem was dzisiaj - powie Marcin Izie według cytatu z portalu swiatseriali.inyteria.pl. - Na korytarzu, w szpitalu... Ciebie i Radka...

- Marcin, przecież on uratował nasze dziecko! Jak możesz sugerować... - odpowie ze złością Iza.

- Niczego nie sugeruję, po prostu... Trochę się tym wszystkim martwię... 

Zapowiada się na to, że Marcin z wdzięczności za uratowanie syna może "odpuścić" sobie związek z Izą i niejako oddać ją w nagrodę Radkowi. Czy tak właśnie się stanie już w 1711 odcinku "M jak miłość"?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1712: Paweł aresztowany za pobicie! Ojciec gwałciciela, który napadł na Basię sprowokuje Zduńskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Najnowsze