M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Marcin odda Radkowi Izę z wdzięczności za uratowanie Szymka? Dziwny komentarz Mikołaja Roznerskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1711 odcinku "M jak miłość" zakochany w Izie (Adriana Kalska) Radek (Philippe Tłokiński) uratuje życie synowi Marcina (Mikołaj Roznerski) i zmarłej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz)! O życiu Szymka (Staś Szczypiński) zdecydują ułamki sekund, w których asystent Chodakowskiej zachowa się jak należy. Mikołaj Roznerski skomentował to zdarzenie w sposób dający wiele do myślenia! Czy Marcin odda Izę Radkowi bez walki z wdzięczności za uratowanie życia syna? Sprawdź, co zdradzają gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO i zobacz dramat Marcina w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Marcin odda Izę za życie Szymka? Dziwny komentarz Roznerskiego

W 1711 odcinku "M jak miłość" Szymek wybiegnie na ulicę w Gródku prosto pod koła samochodu. Przerażający wypadek zdarzy w wyniku niedbalstwa Izy, która bardziej zajęta będzie wróżbą Cyganki o swojej nowej miłości, niż opieką nad dziećmi. Na szczęście Radek zobaczy, jak Szymek biegnie po piłkę pod auto i uratuje dziecko w ostatniej chwili!

Iza w "M jak miłość" odwdzięczy się Radkowi 

Radek ratujący Szymona to jest totalny "spontan" - ujawnia grający Radka Philippe Tłokiński w "Kulisach w M jak miłość". - Nie ma jakiejś tam kalkulacji, że w jakiś sposób odwdzięczy się Iza...

Ale, jak widzimy na WIDEO z "Kulis M jak miłość" Iza odwdzięczy się Radkowi. To ona będzie biegła przy nim, kiedy lekarze w szpitalu będą wieźli jej asystenta na operację po wypadku. Radek ściśnie żonę Marcina za rękę, a ona się nie cofnie. Na twarzy Izy widać będzie szczerą miłość! Co na to Marcin?

Marcin w "M jak miłość": z uczuciami się nie wygra

- Radek ratuje Szymka i Marcin jest mu bardzo wdzięczny za to... - zdradza Mikołaj Roznerski w "Kulisach w M jak miłość". - Natomiast jest ułamek sekundy, kiedy widzi, że Radek i Iza są blisko. Za blisko. Z miłością i uczuciami się nie wygra - komentuje gwiazdor, co daje wiele do myślenia!

Radek zadaje sobie sprawę, że stara się o zajętą kobietę, ale też nie robi tego na złość, widzi, że coś nie działa w tamtym związku - tłumaczy swojego bohatera Philippe Tłokiński w "Kulisach M jak miłość".

Nad związkiem Izy i Marcina zawisły czarne chmury... Zawsze nas ciągnie do osoby, która jest jakąś taką opoką, gdzie jest zrozumienie. Iza teraz może znaleźć to u Radka - tłumaczy Izę Kalska.

- Widziałem was, ciebie i Radka... - powie Marcin Izie w "M jak miłość". A my zobaczymy, że detektyw Chodakowski po raz pierwszy w życiu poddał się. Czy ooda żonę za życie syna? Przekonamy się niebawem w TVP2!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1712: Marcin odnajdzie oprawcę Basi! To syn znanego biznesmena - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Najnowsze