M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Marcin przyciśnie Kisielową! Będzie musiała tłumaczyć się z donosu na Izę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-02-21 20:16

W 1711 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) ustali, że to telefonu męża Zosi Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) dostał donos na Izę (Adriana Kalska) z ostrzeżeniem, żeby pilnował żony, bo ktoś chce mu ją odebrać! Chodakowskiemu nie będzie dawała spokoju myśl, że Iza kręci coś na boku z Radkiem (Philippe Tłokiński). Żeby mięć pewność w 1711 odcinku "M jak miłość" złoży Kisielowej niezapowiedzianą wizytę i przejrzy prawdziwe zamiary seniorki. Zapyta też wprost czemu ostrzega go przed romansem Izy i Radka! Co odpowie Kisielowa? Zobacz ZDJĘCIA, ZWIASTUN 1711 odcinka "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kisielowa w 1711 odcinku "M jak miłość" dostanie za swoje za to, że wtrąca się w sprawy Izy i Marcina! Ale sołtyska Grabiny nie byłaby sobą gdyby nie interweniowała w sytuacji. W małżeństwie Chodakowskich będzie się bowiem działo coraz gorzej. Donos na Izę do Marcina, który Zosia wysłała  z telefonu męża, Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec) to był dopiero początek ingerencji Kisielowej. Czujna seniorka w 1711 odcinku "M jak miłość" zjawi się w redakcji "Głosu Gródka", by podpytać Radka o Izę. Mężowi wyjaśni, że nie może przejść obojętnie wobec tego, co się dzieje w jej gminie. -  Ta sytuacja nie daje mi spokoju!

Kisielowa nie odpuści Izie i Radkowi w 1711 odcinku "M jak miłość"

- Ale co ty jeszcze możesz zrobić?! Moim zdaniem my w ogóle nie powinniśmy się wtrącać... - poleci Zosi nieco strachliwy Robert. Jednak Kisielowa w 1711 odcinku "M jak miłość" nie odpuści. - Ja tylko monitoruję sytuację. Ale jak coś będzie nie tak, zaczynam wszcząć alarm!

W tym czasie  w 1711 odcinku "M jak miłość" Marcin z pomocą Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) z czyjego telefonu przyszedł do niego donos na Izę. Od razu pojedzie do Grabiny, by złożyć Kisielowej i Żakowi niezapowiedzianą wizytę. Będzie pewny, że wiadomość o Izie i Radku to dzieło męża Kisielowej. - Wysłał mi pan takiego SMS-a... Może mi pan powiedzieć, co pan miał na myśli? - dociekliwy detektyw Chodakowski z miejsca zacznie przesłuchanie Roberta.

Kisielowa w 1711 odcinku "M jak miłość" przyzna się Marcinowi do donosu na Izę

- Ale jak to? Nie bardzo rozumiem...- wykręci się Żak, choć w 1711 odcinku "M jak miłość" doskonale będzie wiedział o co chodzi. Pozwolił przecież wysłać Zosi wiadomość do Chodakowskiego. Nagle wtrąci się sama sprawczyni zamieszania. - Panie Marcinie, niech się pan nie złości na mojego męża. To ja wysłałam tego SMS-a!

- Pani Zosiu, ja rozumiem, że pani to zrobiła z życzliwości. Ale dlaczego nie chce mi pani powiedzieć nic więcej?

- Może faktycznie nie ma o czym mówić! Rodzina Mostowiaków to jest moja rodzina, napisałam co napisałam w dobrej wierze. Może za szybko wyskoczyłam przed orkiestrę... Ale chciałam powiedzieć, że to nie był donos. To było ostrzeżenie! - przyzna skruszona Kisielowa. W 1711 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie chciał wiedzieć tylko jedno. - Czyli podtrzymuje pani to ostrzeżenie? - zapyta wprost, a Zosia potwierdzi.

A dowód na to, że między Izą i Radkiem coś jest w 1711 odcinku "M jak miłość" Marcin zobaczy na własne oczy w szpitalu, po wypadku dziennikarza.

M jak miłość. Marcin odkryje kto wysłał donos na Izę. Radek uratuje Szymka przed wypadkiem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze