M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Marcin po wypadku Radka zobaczy jak Iza płacze. To dowód, że się zakochała - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-02-20 21:31

W 1711 odcinku "M jak miłość" wypadek Radka (Philippe Tłokiński), który uratuje Szymka (Staś Szczypiński) przed śmiercią pod kołami samochodu będzie przełomem w relacjach Izy (Adriana Kalska) z zakochanym w niej asystentem! Pod wpływem tragicznych zdarzeń Iza zrozumie, że Radek jest dla niej kimś więcej niż kolegą z redakcji, że ciągnie ją do niego bardziej niż do Marcina (Mikołaj Roznerski), że daje jej to, czego nie dostaje od męża. W szpitalu Marcin w 1711 odcinku "M jak miłość" na własne oczy zobaczy jak Iza płacze nad rannym Radkiem. Zrozumie, że żona jest w nim zakochana. Czy pozwoli Izie odejść? Czy tak małżeństwo Chodakowskich się rozpadnie? Zobacz co powiedzieli Kalska i Roznerski w WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Radek w 1711 odcinku "M jak miłość" poświęci własne zdrowie i życie, by ocalić Szymka przed wypadkiem! Asystent Izy z redakcji "Głosu Gródka" nie zawaha się ani chwili, gdy zobaczy jak 7-letni syn Chodakowskich wybiega za piłką na ulicę wprost pod koła rozpędzonego samochodu dostawczego. Odepchnie Szymka, ale sam nie zdoła uniknąć uderzenia. Potrącony przez auto Radek zostanie ciężko ranny i w 1711 odcinku "M jak miłość" trafi do szpitala, gdzie cały czas będzie z nim Iza. Wdzięczna za to, że uratował Szymka przed śmiercią, ale przerażona tym, że Radek mógł zginąć, że naraził życie dla jej dziecka. 

Iza zakocha się w Radku w "M jak miłość"!

Ta tragedia w 1711 odcinku "M jak miłość" uświadomi Izie, że czuje do Radka coś więcej, że okłamywała samą siebie i Marcina zapewniając, że jest tylko jej kolegą z pracy. - Na związkiem Izy i Marcina zawisły czarne chmury. Zawsze nas ciągnie do osoby, która jest taką bezpieczną opoką, gdzie jest zrozumienie. Iza teraz może to znaleźć niestety u Radka - zapowiedziała Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość". Tym samym potwierdziła, że Izę i Radka połączy głębsze uczucie, może nawet miłość.

W podobnym tonie wypowiedział się Mikołaj Roznerski, który w 1711 odcinku "M jak miłość" jako Marcin będzie świadkiem poruszającej sceny między Izą i Radkiem w szpitalu. Zobaczy jak młody redaktor całuje dłoń jego żony, jak Iza płacze na nim, drżąc ze strachu, że Radek umrze po wypadku. - Marcin jest bardzo wdzięczny Radkowi za to, że ratuje Szymka. Natomiast jest ułamek sekundy, kiedy widzi po prostu, że Iza i Radek są blisko. Za blisko. Z miłością i uczuciami się nie wygra...

Wypadek Radka w 1711 odcinku "M jak miłość" zbliży go do Izy jeszcze bardziej

Dla Radka wypadek w 1711 odcinku "M jak miłość" będzie okazją, żeby jeszcze bardziej zbliżyć się do Izy. Bo swoim bohaterskim czynem udowodni, że jego uczucia są szczere, że zrobi wszystko dla niej i dla jej dzieci. - Radek ratujący Szymka to jest totalny spontan. Nie ma jakiejś tam kalkulacji, że w jakiś sposób odwdzięczy się Iza. Radek nie odczuwa jakiegoś poczucia winy. Relacja Marcin - Iza nie wygląda zbyt dobrze. On uważa, że to już jest zepsute. Może i tak jest, ale to już jest ich historia - powiedział tajemniczo Philippe Tłokiński. 

Marcin w 1711 odcinku "M jak miłość" odkryje, że Iza zakochała się w Radku

Po powrocie do domu ze szpitala Iza i Marcin w 1711 odcinku "M jak miłość" odbędą poważną rozmowę o Radku. Chodakowski znów zrobi się zazdrosny o żonę, ale tym razem będzie miał powód. Bo Iza nie zaprzeczy, że czuje do Radka coś więcej niż sympatię i wdzięczność. - Widziałem was... Ciebie i Radka widziałem - wyrzuci z siebie Marcin, a w oczach Izy pojawią się łzy. - Marcin, przecież on uratował nasze dziecko! Jak możesz sugerować... - zbulwersuje się Iza, dalej kłamiąc, że z Radkiem nic ją nie łączy. - Niczego nie sugeruję, po prostu... Trochę się tym wszystkim martwię - doda załamany Chodakowski.

Niestety ta scena w 1711 odcinku "M jak miłość" nie wróży nic dobrego dla przyszłości Izy i Marcina.

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze