M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Zduńscy pogrążą Magdę. Kinga i Piotrek odstawią żenujące przedstawienie w siedlisku - ZDJĘCIA

2022-12-16 9:02

Zduńscy w 1695 odcinku "M jak miłość" spróbują spełnić obietnicę daną Magdzie (Anna Mucha) i postarają się zadbać o siedlisko. Szybko się okaże, że Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) absolutnie nie nadają się do tego typu zajęcia. Zduńscy z chwili na chwilę będą pogrążać biznes Budzyńskiej, który ona dopiero co otworzyła. W 1695 odcinku "M jak miłość" odbędzie się żenujące widowisko w Grabinie, a Magda nie dowie się, że jej nowy biznes upada, zanim na dobre się rozkręcił. Kinga i Piotrek dostaną szansę na uratowanie sytuacji.

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Skandal w siedlisku pojawi się wraz z przybyciem nowego gościa, który chciałaby zaznać spokoju i relaksu. Tak się nie stanie, bo Kinga i Piotrek zafundują mu prawdziwe piekło, a pomogą w tym Lenka (Olga Cybińska) i Misiek (Aleksander Bożyk). Zduńscy obiecali Magdzie, że może spokojnie wyjechać w swoją podróż, bo oni zajmą się jej biznesem i wszystko za nią zrobią. Szkoda tylko, że nie przewidzieli, jak fatalnie pójdzie im prowadzenie pensjonatu... W 1695 odcinku "M jak miłość" pierwszy gość Karol (Patryk Szwichtenberg) nie przewidzi, że pobyt w siedlisku okaże się porażką.

Kinga i Piotrek dadzą prawdziwe przedstawienie w 1695 odcinku "M jak miłość"

Karol nie odpocznie w pensjonacie, bo Misiek i Lenka zakłócą jego spokój zabawami, a nie pomoże też wizyta Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), która zainteresuje się letnikiem i jego pracą nad aplikacją randkową. Zofia uzna, że osobiście doradzi informatykowi w tym temacie, chociaż on wcale o to nie prosił. - (...) Bardzo dziękuję za te sugestie i zwierzenia, ale ja tu pracuję i byłbym wdzięczny gdyby mi pani na to pozwoliła - powie Karol w 1695 odcinku "M jak miłość". - Chciałam pomóc... - odpowie ostro Kisielowa. - Ale jak nie, to nie, żegnam! Nic dziwnego, że potem młodzi mają kłopoty z randkami i muszą się posiłkować internetem - doda zawzięta pani sołtys, a kiedy podniesie się z krzesła, niechcący strąci szklankę z napojem i wyleje ciecz na klawiaturę komputera gościa! 

Kinga w 1695 odcinku "M jak miłość" Misiek doleje oliwy do ognia mówiąc, że chciał pobawić się z kotkiem Karola, ale zwierzątko uciekło... Mężczyzna wścieknie się na całego i nie przyjmie tłumaczeń spanikowanej Kingi. - (...) Napiszę w internecie takie recenzje, że nikt więcej tutaj nie przyjedzie - ostro rzuci Karol, ale na szczęście w tym samym momencie pojawi się Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z kotkiem gościa na rękach i to ona załagodzi całą sytuację.

Magda w 1695 odcinku "M jak miłość" nie dowie się o skandalu w siedlisku, bo zajmie się samotną podróżą. Budzyńska odetnie się od bliskich i nie dowie się o tym, co wprawiają Kinga z Piotrkiem.

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze