M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Samotna Magda zapłacze nad swoim małżeństwem z Andrzejem. Zostaną jej tylko ZDJĘCIA

W 1695 odcinku "M jak miłość" samotna Magda (Anna Mucha) zapłacze nad swoim małżeństwem. Podczas gdy Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie tulił w szpitalu zrozpaczoną po stracie dziecka Julię (Marta Chodorowska), jego żona zatopi się we wspomnieniach. Przy blasku ogniska Budzyńska obejrzy stare ZDJĘCIA, na których są z Andrzejem tacy szczęśliwi... W tym samym momencie zadzwoni też Budzyński i nagra żonie kolejne wyznanie miłości. Tyle, że Magda w 1695 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy już w ani jedno jego słowo.

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1695 odcinku "M jak miłość" będzie nabierać sił w samotności na Podlasiu. Zobaczymy, jak zdradzona żona Andrzeja odda się ciszy i w spokoju zajmie wyłącznie sobą. Ale małżonek nie da jej spokoju i uparcie będzie nagrywał pełne pięknych słów wiadomości, więc Budzyńska nie będzie mogła ani na sekundę zapomnieć o tym co się stało. A Andrzej w tym samym czasie będzie tulił w ramionach domniemaną kochankę, która wpadnie w rozpacz po stracie dziecka.

W 1695 odcinku "M jak miłość" Magda rozpali ognisko i w jego blasku zacznie oglądać stare zdjęcia i wspominać, jak cudowne było jej życie z Andrzejem. Czasem nawet się uśmiechnie na widok obrazka, który skojarzy się jej z czymś uroczym. Ale rzeczywistość nie przeniesie Magdy w czasie - ani na sekundę nie zapomni, że te piękne ZDJĘCIA to już przeszłość. 

- Cześć, to znowu ja. Tak, wiem. Zostawiłem ci już tyle wiadomości, a ty nadal się nie odzywasz. Rozumiem, że chcesz być teraz sama, ale proszę cię tylko o jedno - napisz, że wszystko jest w porządku albo chociaż po prostu napisz: okay. Pamiętaj, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, bardzo cię kocham - zapewni Magdę niewierny mąż w 1695 odcinku "M jak miłość" na nagraniu.

Magda w 1695 odcinku "M jak miłość" smutno przyjmie słowa, które w rzeczywistości okazały się bez pokrycia. Bo obecności i czułość jej męża będzie już zarezerwowana dla innej kobiety, która przez chwilę, być może była matką dziecka Andrzeja. A Magdzie zostaną tylko piękne ZDJĘCIA.  

Nie przegap: Wpadka roku w M jak miłość. Dlaczego Andrzej w szpitalu u Julii ma specjalne prawa? Gdzie jest mąż Malickiej? - ZDJĘCIA 

M jak miłość odcinek 1694 ZWIASTUN. Jakub w krytycznym stanie! Małżeństwo Izy i Marcina rozpadnie się?
Najnowsze