M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Marcin wypełni ostatnią wolę umierającego Jakuba. Zajmie się Kasią - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-19 21:06

W 1694 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) nie pogodzi się z tym, że jej ukochany Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) umrze i zostawi ją samą. Niestety stan chorego na białaczkę Kuby będzie coraz gorszy. Lekarz przygotuje Kasię na najgorsze, że wycieńczony chemioterapią Karski dożyje przeszczepu szpiku. W trudnych chwilach w 1694 odcinku "M jak miłość" z Kasią będzie Marcin (Mikołaj Roznerski), który tym samym wypełni ostatnią wolę Kuby. Przyjaciel poprosił Chodakowskiego, by zajął się Kasią po jego śmierci. Niestety odejście Jakuba wydaje się nieuniknione. Sprawdź, co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA oraz scenę WIDEO z 1694 odcinka.

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Jakuba w 1694 odcinku "M jak miłość" będzie już przesądzona? Kasia usłyszy od lekarza Kuby, że leczenie nie przynosi spodziewanych rezultatów, że Karski jest coraz słabszy i jeśli tak dalej pójdzie nie dożyje przeszczepu szpiku. Białaczka zacznie pokonywać Jakuba, który podda się w tej nierównej walce. Tak jak Kasia, która w 1694 odcinku "M jak miłość" nie znajdzie w sobie dość siły, by być dla ukochanego mocnym wsparciem. W chwili największego załamania zawiadomi Marcina, że z Jakubem jest tak bardzo źle, że w zasadzie nie ma większych szans na przeżycie.

Nic dziwnego, że w 1694 odcinku "M jak miłość" Chodakowski rzuci wszystko, by być z Kasią w tym dramatycznym momencie. Zgodnie z obietnicą daną Jakubowi, że zaopiekuje się jego narzeczoną, która przecież nie ma nikogo bliskiego. Zrozpaczona Kasia wyzna Marcinowi, że śmierć Kuby będzie też końcem jej życia. - Jeśli go stracę, to ja tego nie przeżyję. Nie chcę bez niego żyć...

Dla Chodakowskiego w 1694 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że jeśli Kasia się podda, to Jakub umrze. Zrobi więc wszystko, by narzeczoną Karskiego przekonać do dalszej walki. Odwiedzi ją z naleśnikami na obiad i zwróci uwagę, że leczenie białaczki to proces, którego nie da się przyspieszyć. Jakby Stawska, która jest lekarką tego nie wiedziała. -  Czyli Jakub ma kontynuować chemię, a potem czeka go przeszczep szpiku...

- Jeśli w ogóle będzie jakieś "potem"

- Kaśka, musisz wziąć się w garść! Jak Kuba zobaczy cię w takim stanie, to zupełnie się podda i pomyśli, że to już jest koniec!

- Gdybyś słyszał co mówi ten lekarz. Jak on mówił... Marcin, ja znam ten ton. On mnie przygotowywał na najgorsze...

- Jesteś silna! Pójdziesz tam i powiesz mu,że musi walczyć, że musi dotrwać tego przeszczepu! A teraz zajadaj te cholerne naleśniki - poleci narzeczonej Kuby Marcin, który w 1694 odcinku "M jak miłość" wypełniając wolę umierającego Jakuba będzie walczył także o życie Kasi.

M jak miłość. Marcin wypełni ostatnią wolę Jakuba. Zajmie się Kasią
Najnowsze