M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Marcin usłyszy od Kasi, że nie chce żyć! Przerażony Chodakowski rzuci się na ratunek - ZDJĘCIA

2022-12-18 18:32

Szokujące wyznanie Kasi (Paulina Lasota) w 1694 odcinku "M jak miłość"! Tylko Marcin (Mikołaj Roznerski) dowie się, jak bardzo cierpi Stawska, która wygłosi szokującą informację! Chodakowski usłyszy, że lekarka nie chce dalej żyć! Detektyw zobaczy, że musi wziąć sprawy w swoje ręce i bardziej zaangażować się w pomoc dla Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i jego narzeczonej. W 1694 odcinku "M jak miłość" Marcin rzuci się na ratunek i szybko zadziała, by nie doszło do podwójnej tragedii. Kasia załamie się na całego.

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1694 odcinku "M jak miłość" Marcin z samego rana odczyta bardzo niepokojącą wiadomość od Kasi. - Jakub udaje przede mną, że wszystko jest ok... Ale to tylko gra. Czuję, że on się powoli poddaje, już nie ma siły walczyć. Jadę jutro do niego z samego rana - Stawska napisze wiadomość do Marcina, a on natychmiast zareaguje. Wykona telefon do Olka (Maurycy Popiel) i poprosi go, by odciążył jakoś Kasię w klinice, by chociaż na polu zawodowym było jej lżej. Przy śniadaniu Marcin zwierzy się ciągle zajętej żonie, że bardzo martwi się o Jakuba, a jego stan się pogarsza... 

- Wiesz, ja ostatnio jestem w częstym kontakcie z Kasią i ona mi opowiada o tym, co się dzieje z Jakubem i tak sobie pomyślę, że to nasze życie jest takie przewidywalne i kruche... - wyzna załamany Chodakowski, ale nie przewidzi, że nieco później dostanie jeszcze jeden telefon od Kasi, która będzie już po rozmowie z lekarzem narzeczonego.

Kasia przekaże Marcinowi okrutne wieści w 1694 odcinku "M jak miłość". Nie będzie chciała żyć!

- Z Jakubem jest bardzo, bardzo źle... - wykrztusi z siebie Stawska. - Marcin, ja tego nie wytrzymam, nie dam rady - doda załamana lekarka. - Wyszłam od Kuby i miałam iść do pracy, ale... - nie dokończy lekarka. - Posłuchaj, wracaj do domu, ja zaraz powinienem tam być - rzuci Marcin i jak najszybciej znajdzie się u Kasi. Zastanie Stawską załamaną i całą we łzach. Usiądzie obok lekarki na schodach i zobaczy, że kobieta jest załamana.

- Jeśli go stracę, to ja tego nie przeżyję. Nie wiem, ja nie chcę bez niego żyć - wyzna zapłakana Kasia, a Chodakowski mocno ją przytuli, by dodać nieco otuchy. Marcin zobaczy, że powinien bardziej zaangażować się w pomoc dla Jakuba i jego narzeczonej. Zrobi Kasi obiad i wesprze na duchu. Olek posłucha prośby brata i razem z Argasińskim (Karol Strasburger) zdejmą część obowiązków zawodowych z ramion Stawskiej. Niestety chociaż wszyscy wokół postarają się pomóc, z Jakubem będzie naprawdę źle. Jeszcze nie wiadomo jak zakończy się jego historia z chorobą, ale coraz mniej nadziei pozostaje dla pozytywnego zakończenia tego wątku. 

M jak miłość. Marcin wypełni ostatnią wolę Jakuba. Zajmie się Kasią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze