M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Iza zostanie wykluczona z rodziny. Szymek da jej odczuć, że już jej nie potrzebują - ZDJĘCIA

2022-12-19 21:03

Iza (Adriana Kalska) przestanie być troskliwą mamą w 1694 odcinku "M jak miłość". Praca w "Głosie Gródka" tak ją pochłonie, że zaniedba Marcina (Mikołaj Roznerski), ale to nie wszystko! Najbardziej ucierpią Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński), którzy właściwie odwrócą się od matki! Przy jej kolejnym pakowaniu się i wyjeździe do Gródka w 1694 odcinku "M jak miłość", dzieci nie ukryją irytacji i niezadowolenia. Mało tego, specjalnie pochwalą ojca, który ostatnimi czasy zajmuje się nimi zdecydowanie bardziej i częściej. Izie zrobi się głupio, ale i tak zostawi rodzinę.

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1694 odcinku "M jak miłość" Iza znów pokaże, że praca jest ważniejsza od rodziny. Marcin stara się zachować anielską cierpliwość, ale żona zdecydowanie przesadza. Spędza więcej czasu w Gródku z dziennikarzem Radkiem (Philippe Tłokiński) niż z bliskimi. W 1694 odcinku "M jak miłość" znów będzie nastawiona tylko na pracę, co odbije się na dzieciach. Chodakowska zerwie się na równe nogi, kiedy zadzwoni budzik. - Pośpij sobie jeszcze trochę, wczoraj tak długo pracowałaś - powie zmartwiony Marcin. - Marcin, ale nie skończyłam. Mam mnóstwo rzeczy do załatwienia. Muszę zamknąć dodatek weekendowy z Radkiem i rozdzielić tematy na kolegium redakcyjnym - rzuci na jednym oddechu Iza, a mąż nie będzie pocieszony, że kolejny ranek zaczyna się od jednego tematu. 

Maja i Szymek ucierpią w 1694 odcinku "M jak miłość". Chodakowska zobaczy, że dzieci się od niej odwracają!

Marcin przy śniadaniu w 1694 odcinku "M jak miłość" przekaże żonie, że z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski) jest naprawdę źle, a on bardzo martwi się o przyjaciela. Iza tylko dlatego, że zauważy załamanie męża, zgodzi się przyjechać wieczorem na kolację do domu. - Wyjeżdżasz? - zapyta smutny Szymek, tuląc się do mamy w 1694 odcinku "M jak miłość". - Tak skarbie... ale niedługo wrócę, a jak wrócę to pójdziemy na rowery i na duże lody, ok? - rzuci obietnicę bez pokrycia Chodakowska, bo wcześniej przecież też obiecywała dzieciom wyjazd nad morze, do którego jednak nie doszło. Chłopczyk nie wyda się zadowolony. 

Głodna Maja zapyta się taty o śniadanie, a Iza zwróci uwagę na fakt, że dzieciaki ze wszystkim zwracają się do męża, a ona zostaje odsunięta. - To ja wam zrobię jajecznicę - zaproponuje Iza. - Nie, dzięki, tata nam zrobi naleśniki - rzuci Szymek, a Izę zamuruje. - Widzisz, mówiłem ci, że rozwinąłem się kulinarnie - rzuci detektyw, ale żonie nie będzie do śmiechu. Małżeństwo wpadnie w coraz większe kłopoty, tym bardziej, że Iza nie pojawi się wieczorem w 1694 odcinku "M jak miłość" na umówionej kolacji z mężem i nie spędzi wieczoru z dziećmi. 

M jak miłość odcinek 1694 ZWIASTUN. Jakub w krytycznym stanie! Małżeństwo Izy i Marcina rozpadnie się?

Od czego zależy SZCZĘŚCIE w MIŁOŚCI? Czy kobiety są wobec siebie solidarne?

Posłuchaj Poradnika dla kobiet Krystyny Mirek i "uwierz w szczęście".

Listen to "Uwierz w szczęście. Poradnik dla pragnących zmian" on Spreaker.
Najnowsze