M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Kisielowa i Żak odstawią niezłe show na przyjęciu Magdy! Budzyńska wreszcie szczerze się uśmiechnie - ZDJĘCIA

2022-11-22 14:01

Na uroczystym przyjęciu w siedlisku w 1691 odcinku "M jak miłość" zrobi się niezłe zamieszanie, a wszystko przez Kisielową (Małgorzata Rożniatowska) i Żaka (Krzysztof Tyniec), chociaż nie tylko. Magda (Anna Mucha) zaprosi bliskich na przyjęcie z okazji otwarcia pensjonatu, a Andrzej (Krystian Wieczorek) wyczuje okazję i wprosi się do siedliska. W wyniku dziwnego splotu zdarzeń, Kisielowa i Żak skradną uwagę wszystkich, bo pojawią się na imprezie w strojach do flamenco i odstawią przed publicznością niezłe przedstawienie.

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" Kisielowa i Żak skradną uwagę wszystkich podczas imprezy w siedlisku. Magda dopnie swego i zorganizuje uroczyste otwarcie pensjonatu, na które zaprosi bliskich. Pojawią się Zduńscy oraz Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hanna Nowosielska) i Kamil (Marcin Bosak), a także Werner (Jacek Kopczyński) z nową sympatią Laurą (Katarzyna Dmoch). Niezaproszony będzie Andrzej, ale i tak znajdzie sposób, by pojawić się na imprezie. Za pretekst przyjazdu do siedliska postawi sobie podanie ważnej dokumentacji Kindze (Katarzyna Cichopek) i Piotrkowi (Marcin Mroczek), a kiedy dotrze na miejsce, zdoła wyciągnąć żonę na wycieczkę rowerową. Chociaż Magda w trakcie uroczystości poprosi Kamila o reprezentowanie jej w sądzie przy rozprawie rozwodowej z Budzyńskim, prawnik zapewni kolegę, że nie będzie takiej potrzeby, bo żadnego rozwodu nie dojdzie i już on o to zadba! 

Kisielowa i Żak skradną show w 1691 odcinku "M jak miłość"

Zofia i jej mąż wystylizują się na imprezę jako tancerze flamenco, bo Modry (Stefan Friedmann) zapomni przekazać im, że impreza przebierana jest odwołana i wszyscy goście zjawią się w raczej eleganckim wydaniu. Kisielowa i Żak wyskoczą zatem w przebraniach, ale to ich nie zrazi, bo skoro już przyjdą, postanowią zaprezentować skromnej widowni show taneczne! Wszyscy będą w szoku, ale każdy uzna to również za pretekst do zabawy i tańców, a Andrzej wykorzysta okazję. Porwie żonę do tańca i zacznie wprowadzać w życie plan odzyskania Magdy. Przed imprezą zdąży jeszcze powiedzieć Julii (Marta Chodorowska), że jego wielkim marzeniem jest odzyskać zaufanie i miłość żony. W 1691 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą, że dochodzi do pojednania małżeństwa Budzyńskich i chociaż Magda poprosi Gryca o reprezentowanie w sądzie, wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, że do rozwodu Budzyńskich jednak nie dojdzie. To by była dopiero niespodzianka, bo fani "M jak miłość" uwielbiają ich razem. 

M jak miłość. Kisielowa złapie bandytę polującego na Magdę! Policja nie będzie miała szans z Zosią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze