M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Ostatni taniec Magdy i Andrzeja. Jeszcze nigdy nie było aż tak gorąco

Ale emocje w 1691 odcinku "M jak miłość"! Zdesperowany Andrzej (Krystian Wieczorek) porwie Magdę (Anna Mucha) do tańca i zapowie jej, że będzie o nią walczył do ostatniej sekundy życia! Miłość Budzyńskich w tym płomiennym tańcu powali wszystkich fanów pary na kolana. Nie będzie można oderwać oczu od Magdy i Andrzeja, którzy kochają się na zabój, ale prawdopodobnie w 1691 odcinku "M jak miłość"! zatańczą po raz ostatni. Zobacz miłość i namiętność Budzyńskich w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" zrozpaczony stratą Magdy Andrzej pojawi się na jej imprezie w siedlisku. Wtedy zobaczymy w Budzyńskim pewną istotną przemianę - zamiast płakać nad swoim losem, ruszy do walki o ukochaną żonę! I Magda przestanie ukrywać jak bardzo kocha Andrzeja i kiedy mąż porwie ją do tańca, nie będzie można od nich oczu oderwać! Zakochani na zabój Budzyńscy, którzy być może tańczą tak po raz ostatni - no trudno, będzie powstrzymać łzy!   

Jak pisaliśmy TUTAJ, w 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej wtargnie na imprezę Magdy w siedlisku. Jak informuje swiatseriali.interia.pl zrozpaczony tym, że traci żonę Budzyński porwie ją do tańca. I wtedy zobaczymy i usłyszymy, jak bardzo ją kocha. Co sobie powiedzą zakochani na zabój Budzyńscy, tuląc się do siebie do piosenki "Ostatni"? Zobacz i posłuchaj do jakiej piosenki zatańczą Budzyńscy na końcu tekstu!

Zacznie się od tego w 1691 odcinku "M jak miłość", że Andrzej zapowie Kamilowi (Marcin Bosak), iż będzie o Magdę walczył. A następnie pokaże wszystkim, że nie jest gołosłowny! 

- Nie będzie żadnego rozwodu, rozumiesz? Zapomnij! – powie Andrzej. - Odzyskam ją, choćbym miał przeciwko sobie cały świat... Wszystkich!

W takim nastroju Andrzej dosłownie porwie Magdę w 1691 odcinku "M jak miłość". Trochę to będzie przypominać pierwsze chwile miłości Budzyńskich - mąż podejdzie do żony, chwyci ją za rękę i zapyta zdławionym ze wzruszenia szeptem: - Tylko jeden taniec... 

 I za chwilę już zatańczą Magda i Andrzej zatańczą namiętny, pełen miłości taniec.  

- Pamiętaj… Cokolwiek się stanie, zawsze będę cię kochał...

Czy naprawdę Magda doprowadzi do rozwodu i zobaczymy jak bardzo kochają się z Andrzejem po raz ostatni? Zobaczymy to na własne oczy już w poniedziałek, 5.11 o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1691: Impreza w siedlisku Magdy zacznie się od tragedii Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze