M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Impreza w siedlisku Magdy zacznie się od tragedii Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-23 8:54

W 1691 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) będą honorowymi gośćmi Magdy (Anna Mucha) na imprezie w siedlisku z okazji otwarcia pensjonatu dla turystów! Ale zanim w ogrodzie siedliska zacznie się bajkowe, magiczne przyjęcie z udział przyjaciół Magdy w 1691 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tragedii. Zduńscy wyrwą się na chwilę na wycieczkę do lasu i niespodziewanie zgubią drogę. Piotrek straci orientację w terenie, ale wcale nie to będzie najgorsze. Wyprawa Kingi i Piotrka skończy się bowiem wypadkiem. Co im się stanie? Zobacz ZDJĘCIA oraz WIDEO i poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek w 1691 odcinku "M jak miłość" na imprezie Magdy w siedlisku będą robili dobrą minę do złej gry! Jakby chcieli ukryć przed przyjaciółmi, to co przydarzy im się w lesie w Grabinie, gdy nagle zapragną urwać się tylko we dwoje na romantyczną schadzkę. Bez dzieci, z dala od domowych obowiązków Zduńscy zdecydują się na chwilę zapomnienia. Niestety ta chwila w 1691 odcinku "M jak miłość" będzie ich boleśnie kosztować, bo zgubią się podczas spaceru. W odnalezieniu drogi powrotnej do siedliska nie pomoże im brak zasięgu w telefonie i internetu. Nic dziwnego, że oboje zaczną trochę panikować.

Cud sprawi, że w 1691 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek dotrą do leśniczówki Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska). Tam pożyczą rower, dzięki któremu będą mogli szybciej wrócić do domu Magdy, by pomóc jej w przygotowaniach do hucznego przyjęcia w ogrodzie.

Wypadek Kingi i Piotrka w 1691 odcinku "M jak miłość" w drodze do siedliska

Ale przejażdżka Zduńskich na jednym rowerze w 1691 odcinku "M jak miłość" zakończy się wypadkiem. Piotrek z Kingą na ramie nie utrzyma równowagi i przewróci się na wiejskiej drodze. Upadek Zduńskich będzie wyglądał groźnie, ale na szczęście nic im się nie stanie. Cali i zdrowi dotrą na wieczorną imprezę i nikomu nie przyznają się, co im się przydarzyło po drodze.

Uwagę wszystkich w 1691 odcinku "M jak miłość" zwrócą bowiem Magda i Andrzej (Krystian Wieczorek), którzy będą zachowywali się tak, jakby do siebie wrócili.

M jak miłość. Impreza w siedlisku Magdy zamieni się w kicz party Kisielowej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany