M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Andrzej powierzy Julii swoje największe marzenie! Malicka padnie, jak to usłyszy - ZDJĘCIA

2022-11-21 22:20

W 1691 odcinku "M jak miłość" powierniczką sekretu Andrzeja (Krystian Wieczorek) stanie się nikt inny, jak Julia Malicka (Marta Chodorowska)! Nie da się ukryć, że Budzyński nie spoufala się z prawniczką, która nosi pod sercem jego dziecko. Stara się wręcz unikać kochanki i często jeździ do siedliska do Magdy (Anna Mucha). W 1691 odcinku "M jak miłość" coś w nim pęknie i zwierzy się z Julii ze swojego największego marzenia. Tego wyznania Malicka na pewno się nie spodziewa. Andrzej opowie o swoim wielkim marzeniu, które poniekąd dotknie samą zainteresowaną.

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Andrzej zwierzy się Julii w 1691 odcinku "M jak miłość". Nie da się ukryć, że Budzyński stronił od kontaktu z kochanką, która spodziewa się jego dziecka. Odkąd Magda wie o zdradzie i wyprowadziła się do siedliska, Andrzej stara się regularnie jeździć na wieś i okazywać żonie pełne wsparcie. Obronił ją nawet przed atakiem włamywacza i zaproponował niezłą sumkę na otwarcie pensjonatu w siedlisku. Tymczasem Julię zbywał i cały czas szukał wymówek, byle tylko nie zajmować się nią i dzieckiem. Problem zauważyła Sylwia (Hanna Turnau), która doradzała przyjaciółce samotne macierzyństwo, bo wyczuła od prawnika alkohol. 

Andrzej zwierzy się Julii w 1691 odcinku "M jak miłość". Nieźle ją zamuruje! 

Budzyński w 1691 odcinku "m jak miłość" poczuje potrzebę zwierzenia się i padnie akurat na kochankę. Wyzna Malickiej, że potwornie tęskni za Magdą i chce do niej wrócić! Powie, że zrobi wszystko, byleby znów być z ukochaną żoną. To będzie dość dziwna sytuacja, bo przecież Malicka spodziewa się dziecka z kochankiem, a on zacznie jej opowiadać o wielkim marzeniu, którym jest powrót do Budzyńskiej. Atmosfera zrobi się co najmniej niekomfortowa. Nieco póżniej w 1691 odcinku "M jak miłość" prawnik znów pojedzie do siedliska, gdzie odbędzie się uroczyste otwarcie pensjonatu. Właśnie wtedy nastąpi pojednanie skłóconych małżonków. Magda też nie będzie miała siły udawać, że nie zależy jej na mężu. Wygląda na to, że jest szansa, by marzenie Budzyńskiego się spełniło. 

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze