M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Niania nimfomanka zapoluje nie tylko na Olka, ale i na Marcina. Wygarnie Paulinie, że powinna się leczyć. Na tym się nie skończy - ZDJĘCIA

2022-11-28 22:19

W 1690 odcinku "M jak miłość" niania Paulina (Elżbieta Trzaskoś) przestanie nad sobą panować przy Olku Chodakowskim (Maurycy Popiel). Żonaty lekarz nie będzie jej wcale specjalnie kusił, ale napalona opiekunka Boryska uzna, że idealnie nadaje się na jej kolejną zdobycz. Zmysłowy masaż nie podziała na Olka na tyle, by zdradził Anetę (Ilona Janyst) z seksowną nianią, więc Paulina w 1690 odcinku "M jak miłość" przerzuci się na jego brata Marcina (Mikołaj Roznerski). Polowanie bezwstydnej opiekunki na Chodakowskich skończy się kiedy Olek zarzuci Paulinie, że musi się leczyć, bo jest nimfomanką? Nic z tych rzeczy? Niani zamarzy się ciąg dalszy. Zobacz ZDJĘCIA z 1690 odcinka "M jak miłość" i SCENY WIDEO z "Kulis serialu".

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Niania Paulina w 1690 odcinku "M jak miłość" ruszy do akcji, żeby uwieść Olka Chodakowskiego, a kiedy nie uda jej się z żonatym szefem, uzna, że na jej nowego kochanka nadaje się także jego młodszy brat, Marcin (Mikołaj Roznerski). Zachowanie niani stanie się niedopuszczalne! Opiekunka Boryska, która od pierwszej chwili upatrzyła sobie Olka, przekroczy wszelkie granice, bo w 1690 odcinku "M jak miłość" będzie wiedziała, że Aneta i tak niczego się nie domyśla, nie widzi w niej żadnego zagrożenia.

Biedny Olek w 1690 odcinku "M jak miłość" zostanie zupełnie sam z namolną, rozpustnicą Pauliną, która zaskoczy go erotycznym masażem. Wyraźnie licząc także na ciąg dalszy. - Pan doktor jest zawsze taki poważny i spięty… O, tutaj, w tym miejscu czuć całe to napięcie…

- Bardzo proszę zająć się dzieckiem! Borys już się niecierpliwi - zwróci jej uwagę Olek, który w 1690 odcinku "M jak miłość" powoli zacznie bać się Pauliny, tego, do czego może doprowadzić uwodzicielka w jego mieszkaniu pod nieobecność Anety. - Pewnie, ale jeszcze popracujemy nad tym napięciem… Obawy Olka potwierdzą się gdy w 1690 odcinku "M jak miłość" Paulina wpakuje mu się do sypialni i zacznie go rozbierać. Chodakowskiemu zapali się czerwona lampka i postanowi prześwietlić nianię. Z przerażeniem odkryje, że Paulina już wcześniej wyrabiała takie rzeczy z żonatymi szefami.

Niezrażona odmową Chodakowskiego niania w 1690 odcinku "M jak miłość" przerzuci się na Marcina, który wpadnie do brata w odwiedziny z dziećmi. Zaproponuje mu po cichu „sam na sam” w łazience. Wprawiając tym Chodakowskiego w prawdziwe osłupienie. - Lubię mężczyzn, z którymi mogę dzielić pasję do sportu i nie tylko… - Co robisz? - A co byś chciał, żebym zrobiła?- Nic! Nie jestem zainteresowany... Szymek, Maja, idziemy! - krzyknie wystraszony Marcin, lecz napalona niania w 1690 odcinku "M jak miłość" tak łatwo nie odpuści. Da braciom do zrozumienia, że ma ochotę na seks w trójkącie. - We trójkę też możemy miło spędzić czas.

W 1690 odcinku "M jak miłość" Olek w końcu wybuchnie! Nie tylko zaloty niani odrzuci, ale zasugeruje też namiętnej uwodzicielce, że powinna się leczyć. Co Paulinie wcale się nie spodoba. - Uważasz, że jestem nimfomanką?!

- Uważam, że możesz mieć spory problem z kontrolą impulsów! Uwodzisz żonatych facetów, do tego przy dzieciach. To coś więcej niż nieporozumienie! To wybitnie zła ocena sytuacji. Jeśli rzeczywiście masz problem, są rozwiązania, możesz podjąć terapię - poradzi opiekunce i w 1690 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Paulinę, że będzie musiał ją zwolnić, jeśli się nie opamięta. Co ciekawe o niemoralnym zachowaniu niani Olek nie wspomni Anecie ani słowem. Będzie bał się, że żona oskarży go o zdradę i ubzdura sobie romans z opiekunką ich syna.

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Najnowsze