M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Olek odkryje kim naprawdę jest napalona niania Paulina! Aneta nie zauważy, co się wyrabia w jej domu - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-24 9:03

W 1690 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) będzie cierpiał katusze we własnym domu, bo niania Paulina (Elżbieta Trzaskoś) da mu wyraźnie do zrozumienia, że liczy na coś więcej. Oczywiście zrobi to tak dyskretnie, żeby Aneta (Ilona Janyst) nie zorientowała się, że opiekunka syna Boryska ma ochotę na jej męża. Sprośne zdjęcia niani wijącej się na rurze to dopiero będzie początek. Napalona Paulina w 1690 odcinku "M jak miłość" dobierze się do Olka, zacznie robić mu masaż, a potem zaatakuje go w sypialni. Spłoszony Chodakowski przypadkiem odkryje, że Paulina nie jest tym, za kogo się podaje! Pozbędzie się niani nim będzie za późno? Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z tych scen z 1690 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Trudne chwile w 1690 odcinku "M jak miłość" czekają Olka Chodakowskiego. W małżeństwie z Anetą, która coraz gorzej będzie znosiła łączenie pracy z opieką nad synkiem, kryzys urośnie do takich rozmiarów, że Olek zacznie się jeszcze bardziej bać gwałtownych reakcji żony. Tym bardziej, że Aneta będzie się czepiała wszystkiego. Wypominając mężowi nawet to, że od woli trening bokserski niż zajmowanie się własnym dzieckiem!

Coraz bardziej zdesperowany Olek w 1690 odcinku "M jak miłość" zarezerwuje żonie pokój w hotelu, aby mogła wreszcie się wyspać. Mając nadzieję, że Aneta odzyska też dawną radość życia. Sam jednak narazi się na coraz śmielsze zaloty bezwstydnej niani.  Paulina w 1690 odcinku "M jak miłość" już nie będzie ukrywać, że chce zaciągnąć Olka do łóżka! Po to wysłała mu wulgarne zdjęcia jak wije się na rurze. Chodakowski dzielnie będzie ignorował zaloty niani synka. Wtedy opiekunka weźmie na cel jego brata, Marcina (Mikołaj Roznerski).

Ale zanim w 1690 odcinku "M jak miłość" zauważy, że brat seksownego lekarza, pociągający detektyw, też się nada na jej kochanka, wparuje do sypialni Chodakowskich i czule zacznie okrywać Olka kołdrą. Eksponując przy tym swoje wdzięki. Mąż Anety nie skusi się jednak na nianią. Nawet kiedy w 1690 odcinku "M jak miłość" zacznie mu robić zmysłowy masaż. Odtrąci opiekunkę, prosząc, żeby zajęła się swoimi obowiązkami, czyli dzieckiem.

Natrętne zachowanie niani w 1690 odcinku "M jak miłość" wzbudzi czujność Olka na tyle, że sprawdzi w końcu referencje Pauliny. Z przerażeniem odkryje, że atrakcyjna tancerka na rurze pracowała jako opiekunka do dzieci, lecz poprzedniego pracodawcę też chciała uwieść. Olkowi nie pozostanie nic innego jak uprzedzić Paulinę, że wyrzuci ją, jeśli nie przestanie tak niestosowanie się zachowywać. Oczywiście Chodakowski w 1690 odcinku "M jak miłość" słowem nie powie Anecie co wyrabia z nim Paulina.

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Najnowsze