M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Olek odrzuci zaloty napalonej niani! Niewyżyta Paulina weźmie się za Marcina – ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-17 22:32

W 1690 odcinku „M jak miłość” kryzys w małżeństwie Chodakowskich narośnie, co bez żadnych skrupułów postanowi wykorzystać Paulina (Elżbieta Trzaskoś). Seksowna niania Boryska (Tymon Szkopek) nie odpuści Olkowi (Maurycy Popiel) i zrobi wszystko, aby uwieść przystojnego lekarza i odbić go Anecie (Ilona Janyst). W 1690 odcinku „M jak miłość” Paulina już zdecydowanie zacznie przekraczać granice, przez co spotka się z definitywnym odrzuceniem ze strony Chodakowskiego. To jednak nie zrazi napalonej niani, która w ramach zemsty postanowi wziąć się za Marcina (Mikołaj Roznerski)! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1690 - wtorek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1690 odcinku „M jak miłość” małżeństwo Anety i Olka zawiśnie na włosku! Chodakowska skupi się wyłącznie na pracy i obowiązkach domowych, przez co zacznie zaniedbywać potrzeby męża, a nawet odmówi mu seksu! To sprawi, że Chodakowskiemu coraz trudniej będzie zachować spokój na widok Pauliny, która coraz śmielej zacznie go podrywać. Seksowna niania Boryska pochwali się Olkowi, że zawodowo tańczy na rurze, a na dodatek zaproponuje mu, że zaprezentuje mu kilka ruchów oczywiście w skąpo ubranej bieliźnie. Jednak dla Pauliny to będzie zbyt mało i żeby zbliżyć się do Chodakowskiego jeszcze bardziej, zacznie symulować kontuzję i poprosi, aby lekarz dokładnie ją zbadał. A po wszystkim wyśle jeszcze swojemu pracodawcy erotyczne zdjęcia. W 1690 odcinku „M jak miłość” Olek uzna, że miarka się przebrała i postanowi z tym skończyć!

W 1690 odcinku „M jak miłość” Olek postanowi ratować swoje małżeństwo z Anetą i sprezentuje jej nocleg w hotelu, aby żona w końcu mogła odpocząć od Boryska i obowiązków domowych, a przede wszystkim, żeby porządnie się wyspała i odzyskała dawną radość życia. Chodakowski będzie przekonany, że wtedy wszystko w ich małżeństwie wróci do normy i znów będą naprawdę szczęśliwi. Oczywiście, Aneta chętnie skorzysta z prezentu, a w tym samym czasie Olek zdecyduje się ostatecznie rozmówić z napaloną nianią. W 1690 odcinku „M jak miłość” Chodakowski odrzuci zaloty napalonej Pauliny i da jej jasno do zrozumienia, że nie zepsuje jego małżeństwa z Anetą, bo on kocha tylko żonę! Słowa Olka podziałają na Paulinę jak płachta na byka, bo seksowna niania już wymyśli sposób jak się na nim odegrać, a co gorsza nie będzie miała żadnych skrupułów!

 W 1690 odcinku „M jak miłość” Paulina tuż po odrzuceniu przez Chodakowskiego postanowi wziąć się za jego brata, Marcina! Tak jak w przypadku Olka, niewyżytej niani zupełnie nie będzie przeszkadzało to, że jej nowy cel ma żonę (Adriana Kalska) i dzieci – Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński), bo kierować nią będzie jedynie żądza zemsty na Olku za odrzucenie!

- We troje też możemy spędzić miło czas – uzna Paulina.

Oczywiście, w 1690 odcinku „M jak miłość” Chodakowski również nie da się uwieść Paulinie i odrzuci jej zaloty, ale seksowna opiekunka tak łatwo nie odpuści! I ponownie spróbuje dobrać się do Olka!

- Niania Paulina przekracza trochę swoje kompetencje, bo nie tylko opiekuje się dzieckiem, ale też zaczyna opiekować się Olkiem, a mało by brakowało, że zacznie opiekować się Marcinem – mówi Mikołaj Roznerski w „Kulisach M jak miłość”.

- Jego brat też jest bardzo przystojny, ale jednak Olek ma w sobie coś takiego tajemniczego i chyba ta tajemnica najbardziej mnie pociąga. Jest bardzo inteligentny, samodzielny i moim zdaniem trochę się marnuje – zdradza Elżbieta Trzaskoś w „Kulisach M jak miłość”.

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze