M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Aneta odmówi Olkowi seksu! Nie zauważy jak niania Boryska dobierze się do Chodakowskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-08 15:20

W 1688 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) boleśnie oberwie od Anety (Ilona Janyst), bo o nieodpowiedniej porze najedzie go na seks z żoną! Aneta znokautuje ukochanego w łóżku, kopnie Chodakowskiego w krocze, gdy ten będzie domagał się miłosnych uciech. Oziębłość Anety w 1688 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że Olek z trudem zachowa spokój na widok seksownej niani ich synka. Paulina (Elżbieta Trzaskoś) zacznie przy nim ćwiczyć taniec na rurze. Poprosi nawet, by ją zbadał. Zmęczona pracą, skupiona na dziecku Aneta nie zauważy, co niania wyrabia z Olkiem. Mamy WIDEO z tych scen z 1688 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1688 odcinku "M jak miłość" Olek zamiast seksu z Anetą dostanie bolesny cios w czułe miejsce! Tak się skończy "romantyczny" poranek u Chodakowskich, gdy on coraz spragniony czułości spróbuje obudzić ukochaną w wyjątkowy sposób. Niestety tym samym pogłębi się małżeński kryzys Anety i Olka, który od narodzin syna Boryska (Tymon Szkopek) nie będzie mieli ani siły, ani czasu dla siebie. A do tego Olka na pokuszenie będzie wodziła seksowna, uwodzicielska niania ich synka. Zapracowana i przemęczona Aneta w 1688 odcinku "M jak miłość" zacznie traktować męża chłodno, jak zbędny balast, co Paulina sprytnie wykorzysta.

Zatrudniona przez nich opiekunka Paulina w 1688 odcinku "M jak miłość" będzie coraz bardziej oczarowana chirurgiem i spróbuje go uwieść. Niania wyzna Olkowi, że ćwiczy taniec na rurze, po czym zademonstruje mu kilka ruchów. Żeby zbliżyć się do lekarza, zacznie symulować kontuzję. Jaka będzie reakcja Olka w 1688 odcinku "M jak miłość"? Z trudem zachowa zimną krew na widok kuszących ruchów niani! Zbada nianię, ale nic poza tym.

Po powrocie Anety w 1688 odcinku "M jak miłość" niania Paulina znów odegra przed nią niewiniątko, by Chodowska nie zauważyła co się dzieje w jej domu! Skupiona na dziecku i pracy Aneta nie dostrzeże zagrożenia ze strony opiekunki Boryska. Tymczasem zdeterminowana, coraz bardziej frywolna Paulina wyśle do Olka swoje odważne zdjęcia z występu na rurze. Co zrobi Chodakowski, żeby uniknąć pokusy zdrady? Zwolni Paulinę czy powie o wszystkim Anetę? Kiedy ona się o tym dowie z niani nic nie zostanie!

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze