M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Rozpustna niania rozbierze się przed Olkiem i Marcinem i zaproponuje braciom seks we trójkę! Paulina obieca, że to się nie wyda - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-28 21:33

W 1690 odcinku "M jak miłość" niania Paulina (Elżbieta Trzaskoś) przejdzie samą siebie, żeby uwieść Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel), ale napali się też na jego brata Marcina (Mikołaj Roznerski). Bezwstydna i coraz bardziej natrętna opiekunka syna Anety (Ilona Janyst) i Olka skorzysta z okazji, że akurat Chodakowski będzie sam w mieszkaniu. Rozpustnica, której w głowie tylko seks z pracodawcą, w 1690 odcinku "M jak miłość" zjawi się u Olka w seksownej sukience i od razu zacznie się przed nim rozbierać. Nagle pojawi się Marcin, a Paulina uzna, że seks w trójkącie będzie jeszcze lepszą zabawą. Obieca Chodakowskim pełną dyskrecję. Co na to bracia? Zobacz WIDEO z tych scen z 1690 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Olek Chodakowski w 1690 odcinku "M jak miłość" z trudem będzie nad sobą panował przy seksownej, uwodzicielskiej niani, która użyje wszelkich możliwych sztuczek, żeby uwieść żonatego lekarza. Nie jego jedynego! Kiedy bezwstydna Paulina nagle zakradnie się do sypialni Chodakowskich i zacznie rozpinać śpiącemu Olkowi koszulę, stanie się dla niego jasne, że opiekunka Boryska przekracza już wszelkie granice.

- Co ty tu robisz? - zapyta przerażony Olek, gdy otwierając oczy zobaczy przed sobą uśmiechniętą Paulinę, która odsłoni przed nim wszystkie swoje wdzięki.- Dbam o mojego pracodawcę... - zapewni niania w 1690 odcinku "M jak miłość" i zacznie przykrywać Olka kocem, by nie zmarzł.

To jednak będzie dopiero początek zalotów niani w 1690 odcinku "M jak miłość". Ponieważ Olek zwyczajnie będzie się bał do czego może doprowadzić cała sytuacja, bo Paulina nie odpuści mu ani na chwilę, postanowi sprawdzić kim jest studentka psychologii i tancerka na rurze, którą razem z Anetą zatrudnili tylko do opieki nad Boryskiem.

W 1690 odcinku "M jak miłość" dokona przerażającego odkrycia o Paulinie, która już wcześniej wyrabiała podobne rzeczy z mężczyznami, dla których pracowała! Olek nie będzie zatem wyjątkiem. Na tym jednak nie koniec zaskoczeń, bo kiedy Aneta wyjedzie na cały dzień i noc, bo Chodakowski zaproponuje żonie krótki, samotny pobyt w hotelu, żeby mogła wreszcie odpocząć w 1690 odcinku "M jak miłość" Paulina przystąpi do jeszcze jednego ataku na atrakcyjnego, pociągającego lekarza.

Kolejna wizyta niani w 1690 odcinku "M jak miłość" u Olka będzie przebiegała już zupełnie inaczej. Paulina zrzuci z siebie płaszcz, pod którym będzie miała tylko kusą, wyzywającą sukienkę mini i jasno powie Chodakowskiemu o co jej chodzi. - Może mogłabym ci dotrzymać towarzystwa... Zmieszany Olek nie będzie miał dość silnej woli, żeby się pozbyć "niechcianego" gościa.

Nagle w 1690 odcinku "M jak miłość" pojawi się także Marcin, który wcale nie spłoszy napalonej niani. - O we troje też możemy spędzić miło czas... - Paulina z miejsca zaproponuje braciom seks w trójkącie. Obieca przy tym, że nikt, zwłaszcza ich żony się o tym nie dowie. Chodakowscy odmówią, a Olek uprzedzi nianię, że jeśli jeszcze raz będzie próbowała na nim swoich sztuczek, to ją zwolni. Nawet takie ostrzeżenie nie zrazi Pauliny, o czym już wkrótce w "M jak miłość" na własne oczy przekona się także Aneta.

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Najnowsze