M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Aneta zobaczy jak niania dobiera się do Olka! Zrobi porządek z puszczalską Pauliną - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-25 21:18

W 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) przejrzy na oczy w sprawie bezwstydnej niani Pauliny (Elżbieta Trzaskoś), która będzie dwoić się i troić, żeby uwieść OIka Chodakowskiego (Maurycy Popiel). Zdecydowanie zbyt długo Aneta nie zauważy jak Paulina flirtuje z jej mężem, próbuje skusić go do zdrady i w uwodzicielskich sztuczkach jest coraz bardziej nachalna i bezczelna. Aż wreszcie Aneta w 1693 odcinku "M jak miłość" przyłapie Olka z nianią! Stanie się dla niej jasne, że Paulina opiekuje się nie tylko ich synem Boryskiem, więc zrobi z nią porządek. Co zrobi z Pauliną? Poznajcie szczegóły jak załatwi nianię i zobaczcie ZDJĘCIA z 1693 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Frywolne sztuczki niani Chodakowskich w 1693 odcinku "M jak miłość" nie podziałają na Olka, który po odkryciu kim naprawdę jest Paulina i co wyrabiała wcześniej z innymi pracodawcami, jak ognia będzie unikał coraz bardziej natrętnych zalotów! Ale niania nie podda się tak łatwo. Nawet wtedy, kiedy Olek zagrozi jej, że wyleci z pracy, a jego młodszy brat Marcin (Mikołaj Roznerski) da jej wyraźnie do zrozumienia, że nie ma co liczyć na romans z żadnym z nich. Bo napalonej niani będzie w zasadzie wszystko jedno, którego z Chodakowskich zaciągnie do łóżka. Przecież obaj są nieziemsko przystojni.

Tak niania Paulina w 1693 odcinku "M jak miłość" będzie kusić Olka do zdrady!

Groźby Olka w 1693 odcinku "M jak miłość" wciąż nie osłabią zapędów Pauliny. Seksowne, kuse sukienki, zmysłowe masaże, specjalne pokazy z tańca na rurze, takimi sposobami niania Boryska będzie chciała skusić Olka na seks. On jednak pozostanie niewzruszony, nieczuły na flirty z Pauliną. Oczywiście Chodakowski w przeszłości słynął z uwodzenia pięknych kobiet, ale od ślubu z Anetą sporo się zmieniło. Doskonale wie, że temperamentna żona zabiłaby go, gdyby się dopuścił zdrady.

Aneta w 1693 odcinku "M jak miłość" zobaczy nianię Paulinę w akcji z Olkiem

Na nieszczęście Olka w 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta wparuje do mieszkania w decydującym momencie, gdy bezwstydna, puszczalska niania znów dobierze się do Chodakowskiego. Tym razem będzie niemal pewna, że już jej się nie oprze. Anecie wystarczy tylko podsłuchana rozmowa męża z nianią, widok rozebranej, napalonej Pauliny, by wszystko stało się jasne.

W taki właśnie sposób w 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta odkryje, że opiekunka Borysa zamierza uwieść jej męża. Na reakcję Anety nie trzeba będzie długo czekać. Od razu zwolni Paulinę z pracy, wyrzuci ją za drzwi i zapowie, że jeśli znów zbliży się do jej męża, to gorzko tego pożałuje, bo jeszcze nie wie z kim zadarła.

Kto będzie nową nianią syna Anety i Olka w 1693 odcinku "M jak miłość"?

Nową nianią dziecka w 1693 odcinku "M jak miłość" zostanie Lilka Mostowiak (Monika Mielnicka), która już wcześniej była na castingu Chodakowskich na opiekunkę, ale Aneta odrzuciła ją po tym co zrobiła Mateuszowi (Krystian Domagała). Teraz jednak nie będzie miała wyjścia. Zwycięstwo Anety nad nianią w 1693 odcinku "M jak miłość" stanie się okazją do świętowania uratowania małżeństwa. Pierwszy raz od dawna Aneta zgodzi się na seks z Olkiem, mimo zmęczenia pracą i opieką nad synem.

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze