M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Aneta wyrzuci Lilkę z domu! Nie dostanie pracy, bo zdradziła Mateusza - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-14 19:50

W 1685 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) pojawi się na rozmowie o pracę u Chodakowskich. Sam Marcin (Mikołaj Roznerski) poleci córkę Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura) do opieki nad małym Boryskiem (Tymon Szkopek). Skromnie ubrana i dobrze przygotowana Lilka pojawi się u Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel). W 1685 odcinku "M jak miłość" dostałaby pracę jako opiekunka, ale szybko się okaże, że wszystko zniweczy zdrada Mateusza (Krystian Domagała)! Chodakowska zacznie spiskować z mężem za plecami byłej żony Mostowiaka i narobią jej niezłego wstydu.

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1685 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek będą zdecydowani szukać opiekunki do Boryska, bo sami nie poradzą sobie z natłokiem obowiązków. To nie okaże się proste, gdyż wyjdą na jaw odmienne zdania małżonków, co do przyszłej niani maluszka. W całą akcję zaangażuje się Marcin i to on przekaże bratu namiary na Lilkę. 

- Słuchaj, braciszku, znalazłem rozwiązanie wszystkich twoich problemów - powie Marcin w 1685 odcinku "M jak miłość" i przekaże lekarzowi kartkę z numerem do Lilki. - Tak? - zdziwi się Olek, kiedy spojrzy na namiary. Postanowi ściągnąć Lilkę do domu na rozmowę. Była żona Mostowiaka zjawi się u Chodakowskich skromnie ubrana i miło podejdzie do rozmowy z Anetą i Olkiem. - Przez wiele lat zajmowałam się młodszym bratem, a ostatnio pracowałam w Australii jako niania kilkuletniej dziewczynki - pochwali się Lilka w 1685 odcinku "M jak miłość", a Olek wyda się zachwycony rozmową. Gorzej z Anetą, której mina zrzednie jak tylko zobaczy dziewczynę w drzwiach.

Lilka nie dostanie pracy w 1685 odcinku "M jak miłość" przez wzgląd na zdradę Mateusza! 

- Zdaje się, że wreszcie znaleźliśmy idealną kandydatkę - rzuci pewny siebie Chodakowski. - Olek, wydaje mi się, że Borys płacze - przerwie Aneta, chociaż synek będzie cichutko. Wyśle męża do pokoju, po czym sama do niego dołączy. Lekarz zorientuje się, że płacz dziecka był pretekstem do tego, by znaleźć się z mężem sam na sam. - Może i ona jest miła, ale przecież nie możemy jej zatrudnić! - wścieknie się Aneta. - O co ci znowu chodzi? Ta jest zapięta pod szyję - oburzy się zdenerwowany Olek i nawiąże do wyglądu poprzednich kandydatek, które pokazywały się w domu Chodakowskich zdecydowanie mniej skromnie. - Przecież to jest była żona tego Mateusza z Grabiny! Ta, co go puściła kantem dla jakiegoś Australijczyka. Skąd ty ją wytrzasnąłeś? - zapyta się Aneta. - W bistro było ogłoszenie, Marcin je znalazł... Ala za nią ręczy! - obroni się lekarz. - Ala za nią ręczy, bo to jest jej przyjaciółka ze szkoły. Ty ją tutaj ściągnąłeś to ty ją teraz stąd... - nie dokończy Aneta i każe mężowi wyprosić Lilkę z domu. Lekarz postara się łagodnie oznajmić Lilce, że nie dadzą jej pracy. - Ja już chyba wszystko wiem, rozumiem... Nie dostanę tej pracy... No, trudno. Mnie też było miło państwa poznać - powie na do widzenia była żona Mostowiaka i nie będzie żadnych szans, by opiekowała się małym Boryskiem. Aneta nie pozwoli na zatrudnienie Lilki po jej zdradzie w Australii. 

M jak miłość. Lilka nie zostanie nianią syna Anety i Olka? Pogonią ją za to, co zrobiła Mateuszowi
Najnowsze

Materiał sponsorowany