M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska – ZDJĘCIA, WIDEO

No i stało się w "M jak miłość" - Olek (Maurycy Popiel) długo był wierny Anecie (Ilona Janyst) i świata poza nią nie widział, ale w końcu stanie na jego drodze dziewczyna, której się nie oprze. W 1685 odcinku serialu Paulina (Elżbieta Trzaskoś), niania Boryska (Tymon Szkopek) zawojuje Chodakowskich skromnym wyglądem, ale tak naprawdę to będzie "diablica wcielona". Niezwykle seksowna tancerka na rurze w 1685 odcinku "M jak miłość" obudzi w Olku pożądanie oraz dawne nawyki i wygląda na to, że skończy się wierność doktora Chodakowskiego. Zobacz co mówią na ten temat gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO i nowe, gorące ZDJĘCIA w GALERII!

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1685 odcinku "M jak miłość" w domu Chodakowskich pojawi się dziewczyna, która rozgrzeje dawne namiętności Olka! Do opieki nad małym Boryskiem po długim i wyczerpującym castingu zostanie zatrudniona niania Paulina. Dziewczyna zrobi doskonałe wrażenie na rodzinie, ale okaże się niezwykle seksowną tancerką na rurze! I Olek przypomni sobie jak "skakał z kwiatka na kwiatek", nie umiejąc być wiernym jednej kobiecie. Co na to Aneta? 

Przypomnijmy - liczne miłości i romanse Olka w "M jak miłość" zniszczyły jego małżeństwo z Magdą (Anna Mucha). Nie umiał także wybrać między niewinną Agą (Ina Sobala) a seksowną Agnieszką (Magdalena Walach) i wciąż miotał się między pożądaniem a abstrakcyjnym dla niego wymogiem wierności. Wydawało się, że wszystko zmieniła Aneta, która wyciągnęła Olka z więzienia, a jej temperament wystarczył mu za 10 innych kobiet. jednak, jak się okazuje do czasu...      

- Paulina robi bardzo dobre wrażenie na Anecie. Widać, ż jest zaangażowana, widać że ma tzw. dobrą rękę do dzieci... - Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość" ujawnia dlaczego Paulina wygra konkurs na nianię. - Jest młoda, ale nie całkiem niedoświadczona... Ale kiedy Aneta orientuje się, że Paulinie bliżej do tych kryteriów Olka, to troszeczkę mina jej rzednie... 

- Znalezienie dobrej niania to nie jest prosta rzecz - dodaje z tajemniczym uśmiechem Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość". - Podejrzliwa i zazdrosna Aneta na pewno nie zgodzi się na to, żeby potencjalna niania mogła się spodobać mężowi. 

- Idealna niania według Anety jest odpowiedzialna, doświadczona... A Idealna niania według Olka jest młoda - zdradza Janyst w "Kulisach M jak miłość".

Seksowna niania w "M jak miłość" dobierze się do doktora Chodakowskiego!

- Chodakowscy ulegają pierwszemu wrażeniu, jakie robi na nich Paulina - zdradza Popiel w "Kulisach M jak miłość". - Natomiast szybko okazuje się, że Paulina ma swój podstępny plan, który zamierza zrealizować w domu Chodakowskich. 

- Niania Paulina przekracza swoje kompetencje, bo nie tylko opiekuje się dzieckiem, ale i zaczyna Olkiem - ujawnia serialowy Marcin w "Kulisach M jak miłość". - A mało by brakowało, że zacznie się opiekować też Marcinem!

- We troje też możemy spędzić miło czas - zaproponuje Paulina w "M jak miłość" braciom Chodakowskim.

- Jego brat jest bardzo przystojny, ale Olek ma sobie coś tajemniczego i chyba ta tajemnica mnie bardzo pociąga - wyjaśnia Trzaskoś w "Kulisach M jak miłość". 

I zacznie się przesyłanie Olkowi w "M jak miłość" prawie nagich ZDJĘĆ z występów pani niani na rurze, co więcej Paulina zacznie się nawet dobierać do śpiącego doktora Chodakowskiego!   

- Co ty tu robisz? 

- Dbam o mojego pracodawcę...

- Aneta jest na tyle skupiona na powrocie do pracy i obciążona różnymi obowiązkami, że zupełnie dostrzega co dzieje się pod jej własnym nosem - komentuje Janyst w "Kulisach M jak miłość". 

- Myślę że żona Olka nic nie zauważy, bo jestem bardzo dyskretna w swoich staraniach - dodaje roześmiana Trzaskoś w "Kulisach M jak miłość". 

Jak się skończy zatrudnienie seksownej niani zobaczymy śledząc wątek od 1685 odcinka "M jak miłość". jednak jak wynika z materiału WIDEO z "Kulis M jak miłość" Olek już dłużej w wierności raczej nie wytrzyma... - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1686: Julia już nie będzie chciała Andrzeja, bo stoczy się na samo dno! Budzyński po zdradzie zostanie sam

M jak miłość. Terror w domu Anety i Olka! Chodakowska ustawi rodzinę, żeby chodzili jak w zegarku
Najnowsze