M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Mateusz nie wybaczy Lilce. Wyjedzie z Grabiny i zostanie nianią u Chodakowskich? - ZDJĘCIA

2022-11-09 8:53

W 1685 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) odczepi się od Mateusza (Krystian Domagała), który nie wybaczy jej zdrady, okrutnego porzucenia dla podstarzałego kochanka Ethana (Paweł Roman). Po tym co Lilka przeszła u boku wdowca z Australii, który okazał się potworem, młody Mostowiak nie zlituje się nad byłą żoną. Odtrąci Lilkę, która w 1685 odcinku "M jak miłość" wyjedzie z Grabiny do Warszawy. Wpadnie na pomysł, żeby zostać nianią u Chodakowskich. Zgłosi się na casting na opiekunkę syna Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel). Tak zacznie nowe życie? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1685 odcinku "M jak miłość" Mateusz nie da Lilce długiej szansy, co więcej była żona nie będzie miała co liczyć na jego wybaczenie. Co prawda Mostowiaka poruszy wyznanie Lilki o zdradzie, która rok po odejściu od niego do kochanka Ethana wreszcie zrozumiała jak bardzo go skrzywdziła, ale to nie wystarczy, żeby Mateusz przyjął ukochaną z powrotem.

Lilka w 1685 odcinku "M jak miłość" opuści Grabinę przez Mateusza!

Odtrącona Lilka w 1685 odcinku "M jak miłość" nie usłyszy od Mateusza tak długo wyczekiwanych słów, nie będzie nawet kolejnej rozmowy rozwiedzionych małżonków. Po ślubie Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszka (Sławomir Holland), powrocie matki z podróży poślubnej Lilka zdecyduje się na wyjazd z Grabiny do Warszawy. Wróci do mieszkania Ali (Alicja Ostolska) na zapleczu bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Ale praca kelnerki w bistro "Nasz Zielony Sad" już jej nie wystarczy. Postanowi zawalczyć o własne szczęście, rozpocząć nowe życie.

Lilka będzie nianią u Chodakowskich w 1685 odcinku "M jak miłość"?

Los sprawi, że w 1685 odcinku "M jak miłość" Lilka usłyszy od Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), że jego brat Olek i Aneta szukają niani do syna Boryska (Tymon Szkopek). Była żona Mateusza, która jest studentką psychologii, wpadnie na pomysł, żeby zostać właśnie opiekunką dziecka Chodakowskich. Zgłosi się na casting Anety i Olka, ale w 1685 odcinku "M jak miłość" nie dostanie tej pracy. Powód? Lilka będzie miała doskonałe referencje, ale ze względu na Mostowiaków, na to, co zaszło między nią i Mateuszem, młodzi rodzice nie zatrudnią jej jako niani Borysa.

Mateusz pomoże Lilce uwolnić się od kochanka Ethana?

Lilka w 1685 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie dręczona SMS-ami przez Ethana, który domaga się od niej zwrotu ukradzionych przez nią pieniędzy. Niebezpieczny kochanek Lilki nie da jej o sobie zapomnieć. I właśnie z jego powodu Mateusz wkrótce w "M jak miłość" postanowi pomóc byłej żonie - da Lilce nawet pieniądze!

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze