M jak miłość

M jak miłość. Mateusz da Lilce pieniądze na kochanka Ethana! Weźmie go na miłość i to się źle skończy – ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) da Lilce (Monika Mielnicka) duża sumę pieniędzy na kochanka Ethana (Paweł Roman)! Niewierna żona Mostowiaka znów naopowiada mu bajek o miłości, jaką nieprzerwanie do niego czuje i on da się jej omamić! Wiadomo już, że Lilka okradła milionera Ethana z grubej kasy i on nie spocznie, dopóki jej nie odzyska. Najpewniej dlatego Banachówna wróciła do Grabiny, aby znaleźć wsparcie u tych, których już raz skrzywdziła. I uda jej się to. Mateusz nadal kocha Lilkę i odda jej swoje pieniądze. Jak do tego dojdzie? Sprawdź co mówią na ten temat gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO i zobacz GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

M jak miłość. Mateusz odda Lilce ostatni grosz na kochanka Ethana! Znów go nabierze na bajeczkę o miłości 

O tym, że Lilka w "M jak miłość" okradła Ethana pisaliśmy TUTAJ. Kochanek milioner zacznie się upominać o grubą kasę, jaka zniknęła mu z konta razem z Banachówną. W tej sytuacji na sprawę wielkiego powrotu "skrzywdzonej" nabiera nowego znaczenia. Prawdopodobnie niewierna żona Mateusza przyjechała, aby znaleźć schronienie u dobrych ludzi, którzy nie bacząc na to, co zrobiła, otoczą ją sercem i opieką. Jak widać w materiale WIDEO z "Kulis z M jak miłość" Lilka nie pomyliła się...  

- Lilka cały czas ma w głowie to, co wydarzyło się za granicą - przyznaje Monika Mielnicka w "Kulisach M jak miłość". - Boi się Ethana. Pogróżki, sms-y, Ethan jest nieobliczalny i może w każdej chwili coś jej zrobić...

Lilka w "M jak miłość": Ethan to psychopata!

- Ethan to psychopata! Oskarżył mnie, że ukradłam mu pieniądze! Grozi mi! Ja już naprawdę nie wiem, co mam robić... - Lilka wpadnie w histerię w "M jak miłość" w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), a wysłuchiwać będzie jej Ala (Alicja Ostolska). Tyle, że śliczna siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) nie będzie wyglądała na przekonaną "występem" przyjaciółki. Ale, niestety Mateusz znów da się omamić niewiernej żonie!   

- Lilka marzy aby te demony z przeszłości odeszły w siną dal i mogła budować szczęśliwe życie na nowo - dodaje Mielnicka w "Kulisach "M jak miłość".  

Mateusz w "M jak miłość" da żonie pieniądze na kochanka

A później widzimy kadr z nowego odcinka "M jak miłość", w którym Mateusz przychodzi do zapłakanej Lilki i wręcza jej duża sumę pieniędzy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.  

- Ja ci pożyczę - powie Mostowiak żonie. 

- Mateusz?! - Lilka uda zdziwioną. 

- Każdy powinien dostać drugą szansę... Ludzie się zmieniają - komentuje to zdarzenie Mielnicka w "Kulisach M jak miłość". 

Jak widać w materiale z "Kulis M jak miłość" Lilka znów użyje znanych sztuczek. Będą łzy, wyznania dozgonnej miłości, a że Mateusz nie przestał jej kochać, serce mu zmięknie. Jedyna nadzieja, że otrzeźwi go zdecydowana postawa przyjaciółki Ali, która najwyraźniej nie "kupi" kolejnego przedstawienia Lilki.  

Nie przegap: M jak miłość. Mateusz jednak będzie z Alą? Krystian Domagała zachwycony gorącą Alicją Ostolską - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze