M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Magda po nocy z Andrzejem przestanie już za nim płakać! Barbara przygarnie ją do siebie

2022-11-15 21:50

W 1687 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) po nocy, którą Andrzej (Krystian Wieczorek) spędzi razem z nią w siedlisku, nie będzie jeszcze gotowa na wybaczenie mężowi, ale wreszcie otrze łzy! Decyzja, którą podejmie w sprawie nowego życia, jakie chce prowadzić w Grabinie sprawi, że odzyska siły i chęci do działania. Nie dość, że w 1687 odcinku "M jak miłość" Magda zrobi sobie w końcu wychodne, opuści bezpieczny dom, w którym żyje jak pustelnik, to jeszcze skorzysta z gościny Barbary (Teresa Lipowska) w domu Mostowiaków. Dzięki seniorce rodu Budzyńska zyska też wyjątkowego opiekuna. Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej w 1687 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie wrócą do siebie, ale oboje będą tak za sobą tęsknić, że pojednanie Budzyńskich wydaje się tylko kwestią czasu. Po namiętnym pocałunku, wspólnej nocy w siedlisku,Andrzej pojedzie do Warszawy, a Magda zyska siły, by wreszcie podnieść się, walczyć o siebie, swoją przyszłość i zacząć wszystko od nowa. Na razie z dala od męża, lecz przy ogromnym wsparciu ukochanego, który przecież deklarował, że zrobi wszystko, by ją odzyskać, żeby wybaczyła mu zdradę i dziecko z Julią (Marta Chodorowska).

Pierwszą ważną decyzją Magdy będzie otwarcie w siedlisku pensjonatu dla gości! Dzięki pożyczce od Kamila (Marcin Bosak) i pieniądzom, które już w 1686 odcinku "M jak miłość" przekaże jej Andrzej z ich wspólnego konta bankowego, to marzenie powoli zacznie się spełniać. Po wyjeździe Budzyńskiego z Grabiny w 1687 odcinku "M jak miłość" Magda przyjmie oficjalnie pierwszych gości pensjonatu - Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), którym podziękuje za to, że nie zostawili jej w najgorszym cierpieniu. I wręczy im butelkę wina!

Magda w 1687 odcinku "M jak miłość" wreszcie przestanie żyć jak pustelnik

- W podziękowaniu dla moich najlepszych przyjaciół. Za wszystko, co dla mnie zrobiliście. Za każdą pomoc, rozmowę, telefon.  Za to, że rzuciliście wszystko i zajmowaliście się mną, gdy byłam w największym dołku... - powie Magda do Kingi i Piotrka w 1687 odcinku "M jak miłość". Tego dnia nie wyleje już żadnej łzy z powodu Andrzeja. Wyjdzie też z domu, opuści siedlisko, które przez wiele dni było jej schronieniem przed całym światem.

Barbara w 1687 odcinku "M jak miłość" znajdzie dla Magdy pocieszyciela i opiekuna

- Ja dzisiaj mam wychodne. Za długo siedziałam tu jak pustelnik. Wasza sypialnia jest już gotowa. Jesteście moimi pierwszymi i póki co jedynymi gośćmi, więc nikt nie zakłóci wam idealnego, romantycznego odpoczynku - doda. W 1687 odcinku "M jak miłość" Magda skorzysta z zaproszenia Barbary, która przygarnie ją do siebie. Odwiedziny w domu Mostowiaków będą dla Magdy miłym oderwaniem się od problemów. Seniorka rodu znajdzie też dla Magdy dodatkowe wsparcie, wyjątkowego opiekuna, którym zostanie jej wnuk Łukasz (Jakub Józefowicz), czyli pasierb Budzyńskiej.

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze